Rüyada İnsan Neden Sıçrar

Eşim rüyasında devamlı sıçrıyor

Hocam, benim eşim sürekli rüyasında sıçrıyor, 4 5 defa + bende vesvese oluyor, eşim çok iyi bir insan, en ufacık laf bile bana sanki küfürmüş gibi geliyor, halsizlik, kötü rüya bazen ensemde ağrı oluyor.

Acaba neden diye bir ara bir fala baktırdım, bizde evliliğimizde belli muska olduğu, fakat muskanın tesirinin hafif kaldığı söylenildi, çünkü eşimle biz ayrılma derecesine gelmiştik, sonradan barıştık, şimdi çok şükür iyiyiz. Acaba büyü olabilir mi? bir yol gösterseniz bizler Allah inancı olan insanlarız namazımızı kılıyoruz, acaba neden böyle oluyor hocam? ağırlık şuan vesvese girdi içime aklımda eşimle çok mutluyken her an ayrılık olur mu düşüncesi başladı, ne olursunuz cevap yazarsanız sevinirim. Birde unuttum bazen bulaşık yıkarken sanki bir anda siyah bir şey geçiyor, şimdi eskisi gibi olmuyor artık.

Uykuda sıçramak

Merhaba, insanlar gergin olduklarında, bir sağlık sorunu yaşadıklarında, maddi veya manevi sıkıntılı bir dönem geçirdiklerinde sizin yazdığınız belirtilerle sık karşılaşır.

Sormak istiyorum, hacıya hocaya, falcıya gideceğinize bir psikologa gittiniz mi? hayır. Neden gitmediniz? çünkü deliler psikologa gider (genel düşünce böyle!). Değerli dostum ne yazık ki yüzyıllardır cinciler, üfürükçüler, sahtekarlar bu saf milleti donlarına kadar soydular ve hala soymaya devam ediyorlar. Ben büyücülere 4 daire kaptırıp, sorunu çözemeyince bana başvuran ve tavsiyem üzerine gittikleri doktorda çare bulan insan tanıyorum. Hemde bu aile Avrupa’da yaşamasına, çalışmasına rağmen ayda en az bir kez Türkiye’ye gelip hocaya gelip kendilerini üfletmişler. Demek ki hocaların nefesi yetmemiş ki ailenin küçük oğlunun içki, kumar ve diğer kötü alışkanlıklarına son verememişler! Acı ama gerçek bir hikaye bu.

Size birinci tavsiyem falcıyı, hocayı kesinlikle bırakmanız, üzerinizdeki ağırlıktan kurtulmak için toprağa ayağınızı basarak yürümeniz, iyi ve güzel şeyleri düşünerek, tertemiz bir kalp ile Allah’tan yardım isteyip, onun arzu ettiği bir insan gibi olmaya çalışmanızdır. Bunu başardığınızda hayatınız hiç beklemediğiniz şekilde yoluna girecektir. Bu iyileşme sürecini hızlandırmak için hemen bir uzman doktora gitmeniz gereklidir. Uyku hastalıkları uzmanı bir doktor kolayca sorununuzu çözecektir.

“Rüyada İnsan Neden Sıçrar” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba, 18 yaşındayım, eskiden konuştuğum kız ile beraber omuzumuza felan yatıyorduk, sonra “karnım acıktı” dedi mutfağa gitti, patatese yumurta kırmak istedi annem ortalığı kirleteceksin diye izin vermedi, oda annemle tartışmaya girdi, bende üstüne bağırdım annemi savundumbalkona çıktı kapıyı kilitleyince anneme döndüm “intihar edecek kesin” dedim, döndüğümde balkondan aşağı sıçradığını ve sadece sırtını gördüm ve yolda acaba benim öldürdüğümden şüphelenirmi polis diye düşündüm ve arabaya kaldırdık ölme nolur diye yaşvardım oda ben seni seviyodum Kırdın beni Dedi bu kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir