Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsan Pisliği Görmek

Rüyada insan pisliği ne demek?

İyi günler, bende rüyamda cafe gibi bir yerde gibiyim, tuvalete gidiyorum wc gereksinimi için ama bir bakıyorum benden önce girenler dışkılarını öylece bırakmışlar, bakakalıyorum berbat bir manzara, sonra lavabodan büyük abdestimi yapmadan çıkıp gidiyorum, ne anlama gelmektedir acaba?

Rüyada insan pisliği görmek yorumu

Rüyada kafe görmek gruplar arasında sosyal etkileşimleri temsil eder, Kafede olmak, kafeye gitmek bu rüya gevşemek, rahatlamak ihtiyacınızı simgeler.

Rüyada tuvalet görülmesi, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet gereksinimi çekmek, tuvalete girmek, tuvalete gitmek, üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

Ancak tuvalette gördüğünüz insan dışkısı nedeniyle büyük abdest yapmamanız, bir nedenden dolayı üzerinizdeki yüklerden kurtulamadığını gösterir. Bu rüya hakkında daha çok açıklamayı rüyada bok görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada İnsan Pisliği Görmek” için 5 yanıt

Rüyada bok içinde bir tuvalet görmek
Rüyamda berbat bir tuvalet gördüm, tuvalette boktan geçilmiyordu, çok bereket bolluk sanırım, doğru mu düşünüyorum, rüyada tuvalette bok görmek nedir?

Emel
Haklısınız ben de aynı fikirdeyim. Rüyanız bolluk, rahatlama, sağlıklı olma işaret etmektedir.

Rüyada insan pisliği görmek
Bir tuvalette insan pisliği gördüm, su döktüm gitsin diye. Atanamayan öğretmenim ne zaman rüyamda insan pisliği görüp su döksem atanamıyorum . Atama bekliyorum acaba yıne mi atanamıyacagım diye rüyamı yorumlatmak istedim.

Hülya selam,
Rüyanız ve yaşadıklarınız gerçekten ilginç. geçmiş atamalarda yaşama olumsuz bakma duyguları içindeyken bu rüyaları gördüyseniz bir tesadüf olarak atamanız olmamış olabilir. Ruh haliniz iyi iken bu rüyaları gördüyseniz ve atanamadıysanız düşüncelerinizde haklı olabilirsiniz.
Rüyada insan pisliği görmek, insan boku iş hayatında itibarınızın artacağını temsil eder. Ancak su dökerek bunu temizlemek sanki olumlu anlamı biraz değiştirmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir