Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duymak neye işaret eder?

Ben bir rüya gordum, manasini hiç bilmiyorum, rüyamda kendimi uyurken goruyorum ama aynı anda kendimi dusunuyorum, rüyamda ellerimi yüzüme kapatiyorum ama bir şey goremiyorum, her taraf sadece mavi, maviden başka bir şey goremiyorum, bu beni hem korkuttu hemde biraz dusundurdu, böyle bir tecrübe gecirmedim hayatimda. ( Kisa bir sure önce camiye gitmeye basladim, daha öncesi psikolojik bir hastalik gecirdim, bileklerimi keserek intihara kalkistim)

Rüyamda gördüğüm şeye bir anlam vermeye çalışıyordum ve bu ruyadan ne zaman uyanacagimi dusunuyordum ve bir ses duydum, bu sesi hayatimda hiç duymadim, bir erkek sesiydi, yuksek bir ses olmasina ragmen cana yakın ve olumlu bir tonda konusuyordu “Bana gel, bana don, seni seviyorum, seninde beni sevdiğini biliyorum, bana donmeni istiyorum. Beni onurlandir, bir daha senin gitmene izin vermeyecegim” Bunu tekrar tekrar soylemeye basladi. Nihayet arkama dondum ve bana seslenen sese yoneldim. O anda uykudan uyandim.

Gozlerim yasardi ve terliyordum, Bu ruyadan sonra dini kitablari arastirmaya basladim, insanligin ilk yaratilisi hakkindaki ayetleri okuyorum.

Rüyada insan sesi duymak nasıl yorumlanır?

Anlamlı ve çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Ruyanızda söz konusu olan bizi yaradan Allahımız ve manevi değerleri ihtiva etmektedir. Sadece ce sadece bu ilahi değerler yıldızların üzerinde bir değer yüksekliğine sahiptirler, Tanrıdan büyük olamaz.

Ruyanızda siz, tanrı ve peygamberimiz bir araya gelmissiniz, bu sesin size verdiği duyguları tasvir edebilir misiniz? Bende ruyamda tanrımı duysam herhalde benimde tuylerim diken diken olurdu, belkide heyecandan kalbim dururdu, önemli olan sey ise ruyanızda gördüğünüz degerlerin farkına varıp bunu güncel yasamınızda layıkıyla yasamanız lazım gelir diye düşünüyorum, umarım boyle bir ruyayı tekrar gorme şansına sahip olursunuz.

“Rüyada İnsan Sesi Duymak” için 2 yanıt

ya dün gece ilk defa abdestli yattım ve rüyamda hiç kimseyi görmüyorum ama bir ses belki biz sana müjde verebiliriz diyo ama ne kız sesi ne erkek sesi anlayamıyorum bunun anlamı ney kalktığımda ne olduğunu anlayamadım birde rüyamda sanırım ağlayarak dua ediyordum bu rüyaların anlamı ne nolur söyleyin çok merak ediyorumm

Ruyamda yatilidaydim annem beni almaya gelmisti kapiyi caliyodu ama icerdeki kizlar acmiyorlardi annem beni aradi acsaniza kapiyi diye bagirdi o sirada uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir