Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnsan Silueti görmek

Rüyada insan silueti görmek neye delalet eder?

Ben 19 yaşında bekar bir bayanım. Rüyamda  2 tane veya 1 tane siluet görüyorum net değiller. Ben odamda yatağın üzerinde oturuyorum (ve bizim evde koridorda gerçekte ayna var ve normalde odam koridordaki aynanın karşısında kalıyor. Yatakta otururken karşıdaki aynadan kendimi görebiliyorum) rüyamda da bu şekilde yatağımın üstünde otururken 1-2 siluet görüyorum ama net değiller  bana sanırım bir şey söylüyorlar ve ben direk rüyamda 2 gün sonra ölecek miyim, öleceğim diye bir yorumda bulunuyorum kendi kendime. Bu soruma yanıt vermeden gidiyorlar.

Diğer rüyamda da güya bizim şuan yaşadığımız ev içerisinde bir ruh var. Bir kötü ruh üstünde beyaz bir kıyafet var ve cinsiyeti bayan. Ben onu net şekilde görüyorum ve onunla konuşuyorum yani kavga ediyoruz. Rüyamda bazen yüzü korkunç bir hal alıyor ve  ondan korkuyorum hatta fakat üstüne üstüne gidiyorum, “senin bedenini bulup yakacağım” diyorum hatta. Oda bana tepki gösteriyor. Bu konuşma evin içinde değil apartman boşluğunda geçiyor. Bir tasmalı köpek görüyorum, köpeğin boynundaki tasmanın ipi ruhun elinde, köpeği görünce yanıma çağırıyorum, köpek yanıma geliyor ama ruh öbür taraftan çekiyor köpeği. Köpeği tasmasına bağlı ipten kurtarıp kucağıma alıyorum ve uyandım. 1. Rüyaya cok takıldım bu ne anlama geliyor acaba? Teşekkür ederim. Buse

Rüyada insan silueti görmek neye yorulur?

Buse merhaba. Rüyalarının ortak noktası belirsiz siluetler görmen, 2 gün sonra öleceğini görmek, kadın ruh ve tasmalı köpektir. İçinde bulunduğun ruh hali ve benzeri bilgileri vermediğin için sağlıklı yorum yapmak güç, ben burada ipuçlarını vereceğim, mesajı senin tespit etmen gerekecek.

Rüyada siluet görmekinsan silueti görmek yaşamınızdaki kimi sorunların sebebini anlayamadığını ya da bu soruna kimin sebep olduğunu bulmaya çalıştığınızı simgeler. Rüyada öleceğini görmek,ölüm tarihini öğrenmek, öleceği zamanı görmek veya ölümü beklemek gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken böyle rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen vererek, yaşamınızı düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir.

Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Köpekler rüyada sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

“Rüyada İnsan Silueti görmek” için 4 yanıt

Rüyamda sevdiğim okul arkadaşı çocuğun omzuna başımı yaslamıştım, okulda sınıfdaydık, yanımızda bir başka arkadaşım daha vardı, sevdiğim çocuğun saçlarımı okşaması çok hoşuma gidiyordu, fakat bir anda onun ellerinin önde olduğunu görünce irkildim ve korkuya kafamı arkaya çevirdim, bir erkek siluetinin hızla benden uzaklaştığını gördüm, çok korktum.

Arzu merhaba, rüyada sevdiğini görmek iyidir, onun omzuna başını yaslamak veya saçlarını okşaması hayatta seni sevindirecek ve mutlu edecek bazı şeyler yaşayacağını işaret ederken rüyanın devamında yaşananlar ise ileride korku ve endişe verici şeyler yaşamamak için olayları derinlemesine tahlil edip, emin olduktan sonra adım atmak gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyamda cinsiyetsiz, derisi olmayan, yani turuncumsu bir vücudu olan biri uçarak yanıma geliyordu, elinde bir poşet yumurta vardı “bunları kır ve akını ayır” diyordu bana. Birde bir not ne yapman gerektiği var yazıyordu sonra huvel duasını oku ( daha önce ben duymamıştım bu duayı belki eksik hatırlıyorumdur, bu kadar kaldı aklımda ) ve “biri sana kan versin, 60 lira ver” diyor, uçtuğu gibi kayboldu. Arkasından seslendim duayı tekrar söyle diye çırpınıyordum “kağıdı oku” dedi, “bunları yaparsan yüzünde beğenmediğin ne varsa Allah sana istediğini verecek” dedi.

Sonra yumurta akını ayıklayıp birinin sırtına sürüyordum “sırtı yanacak” demişti, bunu yaparken söylediklerini uyguluyordum, “yüzünün onun gibi olmasını istediğin birini seç” diyordu, sürdüğüm yere kimsenin bakmaması lazımmış, sonra para veriyordum, duanın ismini tam hatırlamıyordum, bilmiyorum diyordum, insanlara soruyordum, kan nasıl bana verir diye düşünürken uyandım. Çok garip bir rüyaydı, karışık ama çok çok etkiliydi, hele ki görünen kişi acaba ne anlam çıkaracaksınız çok merak ediyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyamda anaokuluna giden bir kız çocuğuydum. Ogretmenlerim evimizi kamera ile izliyordu. Annem öldükten sonra geçmiş bir kaydı izleyen öğretmenler annemin kuçük kız kardeşimi sanki kameranın yerini biliyormuscasına kameraya bakarak öldüresiye dövdügünü görüyordu. Daha sonra şu an oturdugum evde kardeşinle birlikte koltukta oturup akşanleyin televizyon izliyorduk. Annemiz de hemen çaprazımızdaki koltukta uyuyordu. Daha sonra elektrikler kesildi her yer zifiri karanlık oldu. İcimden ’19 saniye sonra baslıyor.’ dedim ve karşımda simsiyah annemin silüeti belirdi. Beni sırtımdan bastırıp eğdirdi sonra yanımdaki kardeşimi yüzukoyun sirtıma koydu. Sonra dislerini kardeşimin sırtına geçirdi. Ama acıyı ben de hissettim. Uyandigimda sırtım yatağa bile degmemesine rağmen acı hala oradaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir