Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsana Benzeyen Hayalet Görmek

Rüyada insana benzeyen hayalet neye işaret eder?

Rüyamda maden gibi bir yerdeydim, etrafta koşuşturan insana benzeyen hayaletler vardı, elimdeki tabanca ile onları vurduğumda patlıyorlardı fakat geri geliyorlardı, yanımda 1 adam vardı ancak hayaletleri görememişti, ona gösterdiğim anda kaçmaya başladık.

Kafamı sağa doğru çevirince beyaz bir parlayan kuru kafa vardı, uçuyordu olduğu yerde duruyordu sonra kayboldu, kafamı tekrar çevirdiğimde adamın öldüğünü ve hayaletinin etrafta koşuşturduğunu gördüm, hızla kaçmaya başladım. Madenin bittiği yerde eski bir tren vardı, onun içine girip saklandım, trenin içi karanlıktı, madende çok az ışık vardı ama hayaletleri görebiliyordum, parlak kırmızı gözleri ve gülümseyen suratları vardı, en son biri beni fark etti, koltuklardan geri gitmeye başladım, bagaj gibi bir yere düştüm ve öldüm.

Sonra baktığımda bende hayalet idim, beni yakalamaya çalışanlar artık bana bir şey yapmıyordu, trene geri gittiğimde bagajı açınca cesedimi gördüm, çok korktum, telaş ve korku içinde trenden çıkınca motorla beyaz bir adam geldi, hayaletler kaçmaya başladı, bütün hayaletleri teker teker öldürüyordu ve hayaletler geri gelmiyordu, en son bana döndü ve “seni tanıyorum” dedi ona cesedimi gösterdiğimde rüyam bitmişti. Vural tarafından 05.03.2013 / 18:06 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: maden, hayalet, tabanca, hayalet vurmak, hayalet öldürmek, hayaletten kaçmak, kuru kafa, eski tren, kırmızı göz, gülümseyen surat, ölmek, öldüğünü, kendi cesedini, beyaz adam.

Rüyada insana benzeyen hayalet görmek neye yorumlanır?

Vural merhaba,

Rüyada hayalet görmek bastırılmış düşünceler, Geçmiş ilişkileri simgeler. Suçluluk duyduğunuz bir olayı ifade eder. Gördüğün rüya çok enteresan, bir çok olay ve unsur var. Ancak hakkında bilgi olmadığı için ben sağlıklı açıklama yapamayacağım ve rüyadaki unsurların anlamlarını listeleyip mesajı bulmayı sana bırakacağım. Rüyada maden görmek bolluk, refah ve mutlu olmak anlamına gelir. Verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder.

Rüyada tabanca görmek Korkusuzluğa ve birine yardım etmeye yorumlanır. Rüyada tren görmek uyum, ahenk, düzen ifade eder. İş yaşamınızda, özel hayatınızda uyumlu bir çizgide gittiğinizi işaret eder. Çalışma yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına, işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına işarettir.

Rüyada öldüğünü görmek özellikle kimi çok hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık, ölümü tanıma denemesi olabilir. Öte yandan üzerinizde kötü etkisi bırakmayan bir ölüm rüyası, ölmüş birini görmek gerçek yaşamdaki kimi endişeleri simgeleyebilir ya da bir kurtarma, yeniden doğuş veya bir şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir.

“Rüyada İnsana Benzeyen Hayalet Görmek” için bir yanıt

Ruyamda arkadasimin evindeydik . Bir masada oturup yemek yemeye hazirlanirken arkadasim diger bir kaç arkadasin once gelecek oldugunu sonradan korkup gelmedigini soyledi . Biz tam otururken birinin gelecegini hissettim ve ayaga kalktim. Pencerede yuzunu goremedigim karanlik bir adam vardi . Ellerinde hic bir sey olmamasina ragmen sanki tufek varmis gibi kaldirdi ve omzunu geri atti. Ates edermis gibi . Sonra diger pencereye gecti kafasini hafif yatirdi ve gulumsedi. O anda butun arkadaslarimin dili tutulmustu. Bi sure sonra dillerimiz cozuldu konusmaya basladik. O gelen karanligi taniyorum. Bunun nasil bir yorumu olabilirr ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir