Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnsana Benzeyen Yaratık Görmek

Rüyada insana benzeyen yaratık görmek neye delalet eder?

Rüyamda kendisine zarar verilemeyen bir insana benzeyen yaratık beni kovalıyor. Bir süre ondan kaçmayı başarabiliyorum ama sonunda kapıya dayanıyor, ne kadar dirensem de kapıdan içeri giriveriyor. O kapıdan girerken kafasına sağlam bir ağaç parasıyla vuruyorum ama yaratığa hiç bir şey olmuyor. Sonunda acı çekerek ölmektense kendimi öldürmeye karar veriyorum ve elimdeki silahla kalbime iki el ateş ediyorum. Etraf kararmaya başlıyor ve ölüyorum ama hiç acı hissetmiyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler .

Takma isim :Mehmet
Yaşınız :28
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Memur
Ruh haliniz :Evhamlı,hevessiz

Rüyada insana benzeyen yaratık görmek neye yorulur?

Mehmet merhaba, bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Rüyada gördüğünüz yaratık reel yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir şeklinde yorumlanır. Rüyada yaratık tarafından takip edilmek, kovalanmak, takip edildiğini, kovalandığını görmek mukadder yolda ilerleme için zamanın geldiğini işaret eder. Ama hayatınızdaki bunu engelleyen kimi unsurların buna mani olduğunu ifade eder. Rüyada yaratığa yakalanmaktansa kendini öldürmeniz ise içinizde kimi suçluluk duyguları olduğunu ve duyguların artık sizi dayanılmaz şekilde rahatsız ettiğini göstermekte, üzerinizdeki saldırganlık duygusundan kurtulup, soruna farklı bir açıdan yaklaşıp, çözmek gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yaratık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İnsana Benzeyen Yaratık Görmek” için 7 yanıt

Rüyamda evimin kenarında sürekli gezen beyaz renk bir şey görüyorum ve bazen okula öğretmen olarak geliyordu. Bu ne demek?
25, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku

Rüyanız hakkında lütfen rüyada yaratık görmek sayfasını inceleyin. İçinde bulunduğunuz ruh hali ve oradaki bilgileri bir arada değerlendirip rüyanın mesajını bulun. Bana göre rüyanız, öğretmeninizin ( veya öğretmenlerin) yaşamınıza fazla müdahale ettiğini ya da yaşamınızı fazla etkilediklerini düşünüyor olduğunuzu simgelemektedir.

İnsana benzeyen aslında tanıdığım birinin yaratık hali ve ısırırlarsa ona dönüşecekmişim gibi ondan kaçıyorum, annesi ona beni tanımıyor musun derken ben üzerine benzin döküp yaktım, birden kaya parçaları gibi önüme yığıldı. Biran pişman oldum, hatta o duyguyu yaşadım, daha sonra anaannemi ve yanında tanımadığım bir kız gördüm, anaanem haykırıyordu. Sonra annemi gördüm oda aynı şekil, onları engelledim bize doğru gelen zombi gibi insanların üzerine gitmesinler diye. Biranda iki kız gördüm çok güzeldiler, elleri arkadan bağlanmış yere oturtulmuş şekildeler, bana bakan sarışın arkası dönük olan kızıl saçlıydı, sonra kulağına fısıldadım, daha sonra sarı ve kıvrılmış bir tutam saçı yaktım, çok fazla benzin vardı ve kıyamet gibiydi. Yorumlarsanız sevinirim.

Biz sınıf ta ders işliyoruz .duvar kenarında upuzunca bir korkunç bir zindan var aynı anda hepimiz o tarafa bakıyoruz sonra yan taraftan annem çıkıyor geliyor. Sonra zindandan insana benzeyen (samara) yaratık yavaş yavaş üstümüze geliyor sonra herkes kaçıyor. Tek ben kalıyorum.sonra ben oraya bakmaya devam ediyorum sonra tam önümde bir küçük bir siyah yaratık beliriyor ve arkadan insana benzeyen yaratıkta geliyor ve bende oradan kaçmaya çalışıyorum ve sonra böyle uyandım.

Rüyamda annem küçük bir kız çocuğu ve annesi vardı. Kız çocuğuyla ben ilgileniyordum. Annem ve çocugun annesi de oturuyorlar yanımızda. Birden çocuk bana vurmaya başlıyor. Kimse birşey yapmıyor bu duruma. Ben çocuğa dur diye bağırıyorum. Daha sonra dizlerimin üzerine çöküp çocuğun kollarından tutup yüzüme bak diyorum. Çocuk yüzüme baktığında sağ gözü yukarı kayıyor bembeyaz oluyor sol gözü de mavi aslında farklı bir renkti gözü. Çocuk elimi hiç bırakmıyor ben de kucağıma alıp annesine götürüyorum. Çocuğunuza bişey oldu diye. Tam annesine verecekken çocuğu benim annemin kucağına gidiyor. Ben de git burdan diyordum o sırada uyandım uykumdan.

Rüyamda bir okulda oluyoruz bıssuru ınsan okulun eskı calısan personelı ınsanları yemeye baslıyor bır canavar halıne donuyor herkes kacıyor bende sevgılkm ıle kacmaya baslıyorum daha sonra yangın merdıvenınde. Benı yakalıyor sevgılım benı kurtarıyor ben kaçıyorum sonra bahcede ınsanların ıcıne karısıyorum canavar benı arıyor sonra yankma gelıp oturuyor ınsanlar ıcınde elımı tutuyor sonra bır anda yemeye baslıyor bende kendımı kurtarmaya baslıyorum sonra canavarı parcalara ayırıyorum onu olduruyorum. Daha sonra etrafıma herkesı toplayıp aglıyorum aglamaktan konusamıyorum benim sevdıgım gıttı dıyerekten. Sonra hıckırıkla uyandım baya korkunctu

Rüyamda mavi cüce gibi insana benzer yaratık bana dokunmak istiyordu bunlar birkaç taneydi ama dokunduğu yer ağrıtıyordu. Ne anlama geliyor teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir