Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsana Dönüşen Bulut Görmek

Rüyada insana dönüşen bulut görmek ne demek?

Ben rüyamda bir bulut gördüm, bulut çok güzeldi bembeyazdı, sonra birine götürmek için bir eşya taşırken bulutun yavaş yavaş aşağı inip insana dönüştüğünü ve bana sarıldığını gördüm. Sonra bir anda ben uzaktan seyretmeye başladım, bulut bana sarılmamış bir adama sarılmış. Sonra insana dönüşen bulut adamı tehdit etti, adama eğer istediğini yapmazsa onu öldüreceğini söyledi. Bu neye yorulur? 18 yaşındayım, sevgilim var, okuyorum.

Rüyada bulutun insana dönüşmesi nasıl yorumlanır?

Melike selam, görmüş olduğun rüya kendi içinde çok tutarlı unsurlar içermekte ve hayatında meydana gelecek bir değişim hakkında güçlü bir mesaj vermektedir.

Rüyanla ilgili olarak öncelikle rüyada bulut görmek sayfasını okumanı rica ediyorum. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada beyaz bulutlar görmek rüyayı gören kişinin saflığını, temizliğini ve ruhsal uyumunu işaret eder. Kişinin saf yüreği, temiz karakteri ve en önemlisi üstün ruhsal uyumu ile işlerinin daima yolunda gideceğini, daima insanların sevgini kazanacağını, ömür boyu her zaman mutlu olacağını gösterir. Rüyada eşya taşımak değişime işarettir, eşyalarını rüyada bir yerden başka bir yere taşıdığını görmek semt değiştirmek, işini değiştirmek, sıkıntılardan kurtulmak, rahata kavuşmak anlamlarına gelir. Bakınız rüyada bir şey taşımak sayfası.

Rüyanın en ilginç tarafı beyaz bulutun bir insana dönüşmesidir ki bunun manası değişimi işaret etmektedir. Bulutun bir erkeğe dönüşmesi içinde olduğun sıkıntı, kaygı ve korkunun sona erip şansının ve bahtının açılacağı günlere kavuşacağını göstermektedir. Bu konuda rüyada erkek görmek sayfası ilgini çekebilir. Rüyanızın son kısmı ise senin huzur ve rahata ereceğini ancak çevrendeki bazı kişilerin bu endişeli günleri yaşamaya devam edeceğini anlatmaktadır.

“Rüyada İnsana Dönüşen Bulut Görmek” için 3 yanıt

Çocuğa dönüşen yılan
21 yaşımdayım ve evliyim, çocuğum olmasını çok istiyorum, o yüzden çok dua ediyorum, dün gecede duamı ettikten sonra bu rüyayı gördüm. Rüyamda ufak sarılı beyazlı bir yılan görüyorum, bunu alıp sahipleniyorum ama eşimden gizliyorum. Her neyse bu yılan otçulmuş, eve onu bir kutuda otla besliyorum gizli gizli ama sürekli büyüyor, dile geliyor ve bana “ben acıktım, bana sevdiğim ottan getirir misin” diyor ama ben şaşırıp korkuyorum, yinede otu getirmeye gidiyorum, geldigimde yılan bir kız çocuğuna dönüşmüş oluyor “üşüdüm o yüzden çıktım oradan” diyor, ben kendi kendime konuşuyorum eşime nasıl anlatıcam durumu kabul etmez derken kız çocuğu koşup eşime sarılıyor ve oda onu öpüyor, o sırada uyandım bu rüyanın anlamı nedir? lütfen yardım edin.

Hasret merhaba, rüyada yılan beslemek, yılanla konuşmak konularında detaylı açıklama rüyada yılan görmek sayfasında yer almaktadır. Yılanın çocuğa dönüşmesi ise yaşamınızda meydana gelecek radikal bir değişim kararını, alışılmışın dışına çıkmayı, faklı bir düşünce tarzını denemeyi, kısacası değişimi işaret etmektedir.

Rüyamda arkadaşımın düğünü vardı bende düğün için kuzenimle ekmek almaya gidiyordum gittiğimiz markette 3 tane ekmek kalmıştı başka yerlere gidiyorduk ekmek yoktu düğünün içine geri dönüyorduk düğünde benim adımın olduğu bir şarkı söylüyorlardı sonra da gelin odasına gidiyordum arkadaşım benim için çok telaşlanmıştı ama ben onu daha görmemiştim yanına gidip kutlayacak diyordum gözüm pencereden dışarı takıldı gökyüzündeki bulutlar kadın ve erkek şekline bürünüyorlardı fotoğraf çektim çok güzeldi herkese gökyüzüne bakın diyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir