Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada İnsanları Dolandırmak

Rüyada insanları dolandırmak ne demek?

Rüyamda 5 ay önce kaybettiğim babamı gördüm, annem babam ve ben insanları kandırıyormuşuz ve annem “boş koli bulmamız lazım, insanları dolandırıyoruz, oradan oraya ben eşyaları tek başıma nasıl taşıyacağım” diyor, sanki babam yokmuş gibi, sonra babamda camiye giderken giydiği eşyaları göstererek “ben bunları camiye giderken giyiyorum, bunlarla oruç tutacağım” dedi. Lütfen bu rüyayı bana çok acil açıklayın benim için çok önemli lütfen. 13. 06. 2012 / 00:15 tarihinde gönderilmiş

Rüyada insanları dolandırdığını görmek yorumu

Merhaba, rüyanız babanızın yokluğuna alışmadığınızı, onun boşluğunu nasıl dolduracağınızı bilemediğini ve bu yüzden aklınızın aşırı derecede karışık olduğunu simgelemektedir.

Rüyada birilerini dolandırmak, dolandırıcı olduğunu görmek oldukça kötü bir rüyadır ve hayatında arka arkaya aksilik yaşamaya, ağız tadı ve keyfini kaçıracak bir şeyler yaşanacağını, kısmetinin kapanıp, zora düşeceği bazı hareketlerde bulunacağını simgeler.

Rüyada dolandırıcı görmek iyi bir rüya değildir ve hayırlı manalara gelmez. Rüyayı gören kişinin yaşamının karışacağını, işlerinin bozulacağını, yaşamında kaotik günler yaşanacağını ve onun büyük bir çıkmaz içine gireceğini temsil. Rüyada dolandırılmak sakin bir şekilde yolunda düzgün giden yaşamının dalgalanmaya başlayacağını, kurmuş olduğu düzenin çökeceğini, elinde avucunda olanları kaybedeceğini, mutsuz  ve sıkıntılı günler geçireceğini işaret eder. Rüyada dolandırılan birini görmek dikkat edilmesi gereken bir rüyadır, çevrenizde sahtekar biri olduğuna işaret eder. Birinin dolandırıldığını görmek aynı zamanda kişinin bir kaybetme korkusu yaşadığını veya haksızlığa uğramaktan çekindiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir