Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsanları Kontrol Etmek

Rüyada insanları kontrol etmek neye işarettir?

Rüyamda erkek oluyordum ve okuldaydık, gerçek hayatta da olan arkadaşım vardı adı Sinem soyadı da Ok bazen onunla Sinem Yay falan diye dalga geçiyorlardı, en son bilişim dersindeyken onunla arkadaş olduğumuzu söylemiştim. Sonra rüyamda arkamda oturuyordu ondan sonra telefon gibi bir şey vardı, orada neredeyse insanları kontrol edebiliyordu, mesela seçtiği kişinin ateşini çıkarma öldürme işkence vs. şeyler yapabiliyordu. ben onu yeni anlamıştım ama anladığım zaman evdeydik, duvarın köşesindeydim, birden boğaz ağrısı ve yüksek ateşim çıkmıştı yada öldürme gibi bir şeydi, emin değilim ama bilmediğim bir nedenden dolayı onun yaptığını anlamıştım.

Bunu anladıktan sonra “yapma ne olur falan” diye yalvarmıştım, sonra durdu ondan sonrasında bende de o telefon gibi şey çıktı onla konuşamamıştım, okula tekrar gitmiştik, teneffüste idik galiba. Bana zorbalık yapan biri vardı, aynı sınıftayız adı Yusuf Boztaş, ona yumruk mu ne atmıştım telefonla (telefonun gücüyle), kendi kendine canı acıdı galiba. Sonra Salih diye biri vardi, ilk fırsatta küfür ediyor, kısacası aptalın teki, ona da aynısını yaptım ve karın ağrısı da eklemiştim.

O günden sonra park gibi bir yerdeydim, Sinem gelmişti, işte o güç hakkında konuştuk, telefon sadece gücümün birazıymış, ondan sonra gitti bende bir şeyler denerken birden kırmızı ejderhaya benzeyen zırhlı bir robota dönmüştüm, çok güçlü bir şeye benziyordu, istediğim zaman eski halime dönebiliyordum. Ondan sonra tekrar onla aynı yerde buluştuk, hiç bir şey bilmediğimi söyledi, bende o robota dönmüştüm tekrar “biliyorum” demiştim. Sonra mavi kristalden zırhı ve benim gibi kanadı olan biri bana saldırdı, bende onu takip ettim, sonra dövüştük, ben kazanmıştım ama onu öldürmedim.

Ondan sonra Sinem sürekli yanımda dolaşmaya başladı, ben uyurken bile yatağımın altında uyuyor ve beni gözetliyor, sonra okula gidiyordum, o okula gitmişti, çoktan biraz geç kalmıştım, sonra biri benimle konuşunca bile telefonu çıkarıp tam öldürecekken ben “yapma falan” diyorum “öldürme onları” diyorum, öldürmüyor. Ondan sonra sapıkça bir şeyler oluyordu galiba, ondan sonrasını hatırlamıyorum ya da ondan sonra kalkmıştım, gerçek hayatta da saçım kısa, genelde erkek gibi davranıyorum.

Rüyada insanları kontrol etmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Melek, görmüş olduğun bu son derece değişik ve enteresan rüyanın iki açıklaması olabilir. Birincisi gerçek hayatında olmasını istediğin şeylerin yani erkek olmak (güç, kuvvet sahibi olmak) ve olağanüstü güçlere sahip olmak – insanları kontrol etmek hayallerinin uykudaki yansıması olabilir. Bunu ancak sen bilebilirsin. Gerçek yaşamında bazen erkek olsaydım dediğin oluyorsa ve doğaüstü güçlere sahip olmak arzusu taşıyorsan bunlar rüyaya yansıyabilir.

İkincisi ise bu rüya gerçekten bir mesaj taşıyabilir ki o zaman bunun çok dikkatli incelenmesi gerekir. Bu konuda ben sadece genel bilgi verebilirim. Bu tür rüyalar devam ederse bir uzman psikolog ile görüşmekte yarar olur. Rüyada erkek olduğunu görmek gerçek hayatında rüyayı gören kişinin bir kimlik bunalımı, kimlik sorunu yaşadığını ve bu durumun o kişide büyük bir öfke yarattığını ifade eder. Bakınız rüyada erkek olmak rüya analizi.

Rüyada insanları uzaktan kontrol ettiğini görmek rüyayı gören kişinin farkında olmadığı ve bu yüzden değerlendirmediğini bazı özel yetenekleri olduğunu gösterebilir ya da o kişinin çok gelişmiş büyük bir hayal kabiliyeti olduğunu belirtir, bu gelişmiş yeteneği faydalı işlerde kullanmasını tavsiye eder.

“Rüyada İnsanları Kontrol Etmek” için bir yanıt

Merhaba ben şimdi rüyadaydım sürekli birisiyle konuşuyordum kim olduğunu hatırlamıyorum belki kendi iç sesimle olabilir her neyse şimdi ben rüyadayken savaş çıkıyordu sonra bir grubun içindeydim arkadaş grubu olabilir veya bir üstün güç grubu olabilir her neyse şimdi çok kaslı bi adam vardı silahı vardı o beni korumak için ordaydı onu buluyordum şimdi bir yerde oturuyorduk ne yapacağımızı planlıyorduk konuşmaları hatırlamiyorum 15 saniye gibi kısaydı her neyse şimdi o yerden çıktıktan sonra askerler vardı sonra o kaslı adam silahını onlara doğruttu ben ona sağ elimle dokunarak “hayır dostum” dedim sonra o silahını arkasına atarak onlara doğru ilerledik yanımızda bi tanede bilim adamı gibi birisi vardı biraz ezikti her neyse sonra onlarla konuştuk selam vermek istedim sonra sanki 5 senelik kanka gibi selamlaştık.
Biraz daha ilerledik sahil gibi bi yere geldik orada havadan süzülerek gelen bi ucan araba vardı bize doğru indi ve şimdi yakalandınız dedi mikrofondan sonra ben o arabanin düşmesini istedim ve düştü sonrasında “bu biluyordu benim yeteneklerimi nasıl karşıma çıkabiliyor yazık ona” diyordum içimden sonra onun ordusu geldi arkasından herkes bize doğru tarıyorlardı bende baygınlık gibi bir şey geçirdim o adam bana bir şey saplamış olabilirdi şırınga gibi sonra uyandığımda dostlarım orada duruyordu savaşıyordu bir duvari arkasina geçmiş bende bana doğru sıkan bi adam vardı zihnimde onun intihar ettiğini düşündüm ve intihar etti her neyse sonra dostlarımı aldım ve oradan gitti herkesi öldürüp bunun açıklaması ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir