Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnsanlığın Yok Olduğunu Görmek

Rüyada insanlığın yok olduğunu görmek neye çıkar?

İyi günler. 23 yaşında devlet memuruyum, bekarım. 2 gün önce gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istiyorum. Çok net bir rüyaydı ve düşündürdüğü için size yazmaya karar verdim. Öncelikle uçaklar vs ile yeryüzü bombalanmaya başladı ve insanlar kitleler halinde yok oldular. Ta ki ben ve bir kaç kişi kalana kadar. Bütün insanlık yok olmuş ve sadece birkaç kişi kalmıştık. Bende sonumun gelmesini beklemeye başladım. Neredeyse yüzyıllar boyunca yalnız şekilde bekledim ama hiç yaşlanmıyordum. Ve o yanımdaki bikaç kişide yaşamaya devam ediyordu. Ve daha sonra anlayamadığım şekilde gökten yanımdaki kişiye bir at, bana ise bir eşek gönderildi. Bu duruma biraz bozuldum ama bişey söylemedim. Bana bu eşeğin verilmesinin bir anlamı olmalı diye düşündüm. Daha sonra eşeğe baktım çok güzeldi çok sevimliydi ve ona kanım ısındı.

Rüyada insanlığın yok olduğunu görmek

Mehmet selam, rüyanda yeryüzünün bombalanması, insanlığın yok olması senaryo çaresizlik olarak adlandırılmakta, kişinin gerçek hayatta bazı sorunlar karşısında kendini çaresiz gördüğünü, o sorunları çözemeyeceğini düşündüğünü anlatırken aynı zamanda hedeflerine kavuşmak için önündeki pek çok engeli birer birer aşmak imkanı olduğunu anlatır. Yani sabır ve çaba ile, sorunları önem sırasına göre birer birer aşabileceğinizi anlatır. Zaten sizlere gönderilen at ve eşek de bu konuda ipuçları vermekte, ilişkilerinize zarar vermediği sürece inatçılığın size avantaj getireceğine, bıkmadan usanmadan, kararlı bir şekilde mücadeleye devam ettiğinizde murada ereceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada İnsanlığın Yok Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Pek net hatırlamıyorum ruyamı sadece beyaz bir yerde yüzünü hatırlamadığım birinin bembeyaz bir dosya verdiğini ve içinde cennete gidecegimin yazılı olduğunu hatırlıyorum hatta ben cehenneme giderim diyordum bu nasıl olur dedim bana eliyle dosyayı gösterdi ve ben uyandım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir