Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İnsülin Görmek

Rüyada insülin görmek neye delalet eder?

Yatak odasında yatakta eşimle yatıyoruz ve eşim bana dilimden insülin iğnesi yapıyor “ayy ne yaptın, dilden insülin yapılır mı hiç” diyorum, eşimde “yapılır bir şey olmaz “diyor. Ve “60 a 20” diye bir ses duyuyorum. Başka ayrıntılarda vardi ama hatırlayamıyorum. Bu ne anlama gelir? 33, Kadın, evli, ev hanımı.

Rüyada insülin görmek yorumu

Rüyada insülin görmekEda merhaba, keşke gerçek hayatında diyabet hastası olup olmadığını da belirtseydin, ben mesajın akışında olmadığını düşünüyorum. Rüyada insülin görülmesi gören kişinin reel yaşamda diyabet hastası olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Diyabet hastası olan birinin rüyasında insülin görmesi o kişi için zenginlik, doğal şifa, aydınlanma ve / veya güçlü maneviyata işaret eder. Aynı zamanda sevgi, uzun ömür ve iç mutluluk simgesidir. Bu rüya alternatif olarak kişinin gereksiz hırstan, yolsuzluk yapmaktan ve günahtan uzak durmayı başardığına rivayet edilir. Diyabet hastası olmayan birisinin insülin görmesi ise yerine getirilmemiş bir hedef veya gerçekleşmeyen bir arzu yüzünden gereksiz üzüntülere kapılıp, kendini helak etmenin saçma olduğunu gösterir, önemli olanın ailesindeki huzur ve mutluluğu muhafaza etmek olduğunu belirtir.

Kendine insülün yaptığını veya yapıldığını görmek arzulanan zenginliğe, hayali kurulan şifa bulmaya, aydınlanmaya ve yüksek maneviyata kavuşmak için gereken şart ve imkanlara sahip olduğunun farkında olmak gerektiğine işaret eder. Bir başkasına insülin enjekte ettiğini görmek kişinin sahip olduğu olanak, iç güç, yaşama enerjisi ve sevincini sevdikleriyle paylaştığını ve paylaşmaya hazır olduğunu ve bunu çoğu zaman paylaştığını temsil eder.

Eşinizin rüyada “gerçek hayatta böyle bir şey olmadığı halde” size dilinizden insülin iğnesi yapması aslında onun size değer verdiğini, sahip olduğu her şeyi sizinle paylaşmak istediğini ancak bunu size ifade edemediğini ya da yanlış ifade ettiğini göstermektedir.

“Rüyada İnsülin Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kendi kendime İnsülin iğnesi yapıyordum ama İnsülin iğnesi babamın idi iğneyi yaparken kuzenim de geldi yanıma benim de şekerim var iğne yapmam lazım dedi onada verdim koluma iğneyi batırdım otomatik döndüğü için iğneyi içinde tutmam yeterli oldu ama çekince canım acıdı bunun ne anlamı olabilir ? 25 yaşında bayanım ve bekarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir