Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada İntihar Etmek

Rüyada intihar ettiğini görmek ne demek?

Çok yakın bir arkadaşım (kız) var,rüyanın öncesi de var fakat biz onunla yolda yürürken bana “senden hamileyim” diyor, bende kaç aylık olduğunu soruyorum, o arada fikir yürütmeye başlıyoruz, sonra bakıyorum karnı dahada şişkin 8 aylık mı ne hamile olduğunu söylüyor bende “ne zaman beraber olduk ki biz” deyip o anki tarihten 8 ay geriye gidip “ne zaman nerede yaptık” diye soruyorum o da cevap veriyor.

Sonra ben “gel bir doktora gidelim” diyorum fakat başka arkadaşım rüyanın öncesinde benimle kavga ettikten sonra camdan atlayıp intihar ediyor, bende onun yere çakıldığı anı görmüştüm, lakin sonra yeniden canlanıyor her neyse işte doktora gidelim dedikten sonra bir mekan varmış güya hep oraya kontrole gittiğimizi söylüyor bana, o yere giderken intihar eden arkadaşımın cesedini görüp hamile olduğu için sancılanıyor ve kusmaya başlıyor, bende düşük yapacak diye korkup uyanıyorum. Şimdiden teşekkürler. Mesut

Rüyada intihar etmek tabiri

Görmüş olduğun rüya zihninin oldukça bulanık, kafanın karışık olduğunu temsil etmektedir. Ne istediğini, ne yapacağını bilemez bir durumdasın. Rüyadaki unsurlarının birbirleriyle ilgisiz olması bu durumu göstermektedir.

Rüyada hamile birini görmek, genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder. Rüyanızda bir hamile haberi alırsanız bunun açıklaması bazı durum ya da karar hakkında ileri geri gidiyor olduğunu ve mevcut sorumluluklarından kaçmak istediğinizi göstermektedir. Sizin artık karar vermeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada intihar eden birini görmek o kişiyi tanıyorsanız o kişi için bazı endişeler taşıdığınızı yansıtır. O kişinin özellikleri ve niteliklerini göz önünde bulundurun ve hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit edin şeklinde yorumlanır. İntihar eden kişiyi tanımıyorsanız o zaman bu rüya kısa sürede bir çok sorunla karşılaşmayı işaret eder.

“Rüyada İntihar Etmek” için 4 yanıt

Öncelikle merhaba üniversiteye hazırlanan biriyim su an ve babami rüyamda kendi boynunu kırarak intihar ederken gordum, öldüğünde ise göz göze geldik babamın su an para sıkıntısı var, bununla mi ilgili diye dusunuyorum, rüyamda da kendi yaptığı bir şeyin bana zarar vermesi üzerine intihar eder gibiydi, benim için çok kötü bir rüya anlamını araştırdım fakat hiç iyi şeyler göremedim, lütfen bilgilerinizi benle paylasirsaniz sevinirim.

Sevgili Elif, öncelikle mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yeni yıl dilerim. Göndermiş olduğun rüya, rüyaların bilimsel tanımına uygun, çok gerçekçi ve tutarlı bir rüyadır ve gerçek hayatta baban hakkında duyduğun endişelerin yansımasıdır. Unutma ki hayat aslında budur, iniş ve çıkışları vardır. Burada önemli olan kişinin bu iniş çıkışlara hazırlıklı olması, her gecenin bir sabahı olduğunu akıldan çıkarmaması, manevi yönden güçlü olmasıdır. Dua, sabır ve gayretle tüm olumsuzlukların son bulacağına inanın ve babanıza destek olun.

İyi gunler ben ruyamda bir apartmanin 4. cu katinda 5 arkadasimla intihar etmeyi denerken gordum ama kimseye bir sey olmadi, en az zarari ben gordum, zaten kimsenin burnu bile kanamamisti ve en son sokaktan gecen bir kizinda intihar ettigimiz yere ciktigini gordum ve uyandim, iyi gunler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir