Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İntihar Görmek

Rüyada intihar görmek neye delalet eder?

Rüyada intihar görmekRüyamda kardeşim intihar etmeye kalkışıyor en yakın arkadaşı terk ettiği için ve ben onun için çok endişeleniyorum, “bunun için intihar etmeye değer mi” diye ağlıyorum,  fakat ölmüyor, son hatırladığım bu, teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada intihar etmek nasıl yorumlanır?

Rüyada intihar görmek umutsuzluk işaretidir, gerçek hayatın hakikatlerinden kaçmak, içe kapanmak gösterir. Bu rüya aynı zamanda kötü bir haber almak, üzülmek manası taşır.

Rüyada intihar etmek veya intihar ettiğini görmek, içinizde kimi suçluluk duyguları barındırdığını ve duyguların artık sizi dayanılmaz şekilde rahatsız ettiğini gösterirken, üzerinizdeki saldırganlık duygusundan kurtulup, soruna farklı bir açıdan yaklaşıp, çözmek gerektiğine yorumlanır. Bu rüya doğu kültürlerinde gençlik yıllarının hızlı ve sorunlu geçmesi, yaşlılığın ise rahat geçeceğine işaret eder.

Rüyada intihara kalkışmak, rüyanızda intihara kalkışıyor ancak intihar eylemi gerçekleşmiyorsa bunun anlamı sizin hayatınızda bir kişisel dönüşüm veya yeni bir aşamaya başlamayı işaret eder. Hayata farklı bir bakış açısı ve yenilenmeyle yeniden merhaba demeyi temsil eder

Rüyada intihar eden birini görmek, intihara kalkışan kişiyi tanıyorsanız o kişi için endişeleri vurgular. O kişinin özellikleri ve niteliklerini göz önünde bulundurun ve hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit edin şeklinde yorumlanır. İntihar eden kişiyi tanımıyorsanız o zaman bu rüya kısa sürede bir çok sorunla karşılaşacaksınız demektir.

“Rüyada İntihar Görmek” için 8 yanıt

ben ruyamda eski sevgilimi gordum , marketteymisim eski sevgilimin yeni sevgilisi ordaymis birden yeni sevgilisini hastaneye kaldiriyorlar intihar ettigini duyuyoruz sonra iyilesiyor bu ne anlama geliyor ogrenebilirmiyim?

Babam kendini astı ve demin rüyamda bir tane kendisini asacak adam gördum adam yüksek balkondan sesleniyordu. adam bende rahmetlininin yanina gidecem dedikten sonra yanlis yöne namaz kilmaya basladi . ben bunu gördukden sonra etme abi diyerek adami kurtarmaya gittim tam adamin yanina varim ve daha ölmedigini gördüm, adamin anahtarliginda bicak vardi o bicakla ipi kesmeye caliscaktim ama bicagi cikartamadim ve rüyam orada sona erdi. Bunun anlamini bana birisi anlatabilirmi simdiden tesekürler allaha emanet olun.

Rüyada annesinin intihar ettiğini görmek
Ben rüyamda okuldayken annem kardeşimi alıp evden kaçmış, ben okuldan gelirken annemi arıyorum bu numara kullanılmamaktadır diyor sonra ben eve gelince. Annenin evde olmadığını fark ediyorum, telefonunun evde bırakmış sim kartını kırmış ve kardeşimi götürmüş, camdan bakınca annemi görüyorum hemen aşağı iniyorum ben inince annem kayboluyor, sonra denizin yanında beliriyor hemen gidiyorum annem kardeşimle beraber denize atlıyor, ben ağlamaya başlıyorum, iki gün sonra cesetleri suyun altından çıkarılıyor, bende camdan ağlıyorum sıçrayarak uyanıyorum, uyanınca annem için endişelenip ağlıyorum lütfen acil yorumlayan korkuyorum.

Ben rüyamda evin içinde oturduğumuz sırada camdan başka tanımadığım bir kızın karşı binadan camın önüne çıkıp biraz bekledikten sonra atladığını bizim hayretler içinde ona baktığımızı ve sonra pek umursamadan muhabbete devam ettiğimizi gördüm. Kız atlarken kafasını demire çarpıyor ve gözü demirde kalıyor kanlı bir şekilde. Etkileyici bir rüyaydı acaba yorumu nasıl olur?

Hayırlı günler. Dün gece çok kötü bir rüya gördüm. Oğlumun intihar ettiğinin haberini aldım ve gittiğimde ölmüştü. İnşallah hayırdır. Sizden bunun yorumunu rica ediyorum.

Mustafa merhaba, gördüğün rüya ilk bakışta kötü görünüyor ama neyse ki sandığın kadar kötü bir anlamı yok çünkü oğlunun intihar ettiğini görmüyorsun, onu görseydin yeni sıkıntılara yorulurdu. Rüyanız bu haliyle oğlunuz hakkında bazı endişeler taşıdığınızı ancak bunların normal babalık duyguları olduğunu ifade ederken öte yandan da oğlunuzla alakalı bir bitişi – yeni bir başlangıcı işaret etmektedir.

Merhaba ben sevgilimden ayrildim, ruyamda ilacla intihar edecegini gordum yanina gittim ama yutmustu, kucagima aldim agzindan kan cikti, uyku bitti bunun anlami ne?

Rüyamda abim annemle tartışıyordu sonra abimin odasina gittiğimde abim camda oturuyordu sonra ben abi dedim ve kendini aşşagı birakti lutfen yorumlarmisiniz baya agladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir