Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İntikam Almak

Rüyada intikam almak neye işarettir?

Ben rüyamda sevgilimi başka biriyle görüyorum ikisininde parmağında alyans var, ellerini uzatıp bakıyorlar bende onları balkondan izliyorum ama çok üzülüyorum, üzüntümden tıkanıp ağlayamıyorum sevgilimde bana acıyarak bakıyor.

Bir an için onlardan intikam almak aklımdan geçiyor, sonra vazgeçip ağlamaya başlıyorum. Lütfen söyler misiniz, sevgiliyi bir başkasıyla görmek, intikam almak neye delalet eder.

Rüyada intikam almak nasıl yorumlanır?

Rüyada intikam almak, intikam aldığını görmek bu rüya kimi duygusal dengesizlik yaşadığınızı simgeler. Başkalarının sizden intikam aldığını görmek korku ve kendine güvensizlik yaşadığınızı işaret eder.

Rüyada intikam teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir