Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İp Üzerinde Yürümek

Rüyada İp üzerinde Yürüdüğünü Görmek Neye İşarettir?

Rüyada karlı bir tepenin üzerindeki bir dağ evinde yaşadığımı görüyorum. Evde benden başka kimse yok, yalnız başıma yaşıyormuşum, etraf bembeyaz karlarla kaplı. Rüyanın en ilginç yanı ise evin yolu yoktu yani eve bir ipin üzerinden yürüyerek girip çıkıyorum. Evin etrafı sanırım hendek gibi bir çukurla çevrili idi. Bu hendek beni bir şeylerden koruyormuş gibiydi. Gördüğüm rüya bana ürpertici gelmesine karşılık huzurluydum.

Rüyama cevap vereceğinizi umuyor sevgilerimi sunuyorum. Ben 23 yaşında üniversite son sınıf öğrencisi kızım. Ailemden uzakta okuyorum ve yurtta kalıyorum.

Rüyada İp Üzerinde Yürümek Nasıl yorumlanır?

Hülya merhaba, rüyada kar görmek mevsiminde ise iyiye işarettir ve bolluk, bereket, işlerin iyiye gideceğine işarettir. Dağ görmek ise kişinin büyük hedefleri olduğunu temsil eder. Dağ evinde yaşamak ise rüyayı gören kişini yalnızlığı sevdiğini ya da arzuladığını, kendi başına bir şeyleri başarmaya çalıştığını, tek başına hedeflerine ulaşmak üzere olduğunu simgeler. Evin etrafında gördüğün hendek ise seni koruyan birini, birilerini belirtmektedir.

Rüyada ip üzerinde yürüdüğünü görmek genel olarak kişinin iç dünyasındaki bir endişeyi simgeler, kişinin göremediği birisi ya da bir şey olduğunu anlatır. Bu ilginç bir rüya sembolüdür, çünkü yürüyüş hayatınızda sezgisel insan içgüdülerinizi temsil eder. Rüyada başka kimler vardı? onlarla aranızda neler oldu, hangi konuşmalar geçti onlara bakmak gerekir ki bu rüyanızdaki veya kendinizdeki bir iç problemi tanımanıza yardımcı olacaktır. Evinden ip üzerinde yürüyerek çıkıyor olman ise başkalarına hakkınızda çok fazla bilgi vermenize izin veriyor olduğunuzu bununda kendini savunmasız hissetmene sebep olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir