Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada iPhone 6 bulmak

Rüyada iPhone 6 bulduğunu görmek neye çıkar?

Arkadaşlar rüyamda yolda makyaj kutusu içinde hem iPhone 6 hemde iPhone 6 plus bulmuştum, birini ben birini annem almıştı ve telefonlar çalışıyordu, çok mutluydum hiç telefonum olmamıştı zaten, neyse bu rüyanın anlamı nedir? Lütfen cevaplayın.

Rüyada iPhone 6 bulmak yorumu

Tunahan merhaba, hakkında bilgi vermemişsin ancak yaşının epey genç olduğunu düşünüyorum ve yaşının genç olması ile bu rüyanın gerçek hayatında  iPhone 6 sahibi olmak hayalinin uykudaki yansıması olduğunu düşünüyorum. Öte yandan rüyadaki diğer unsurların anlamına bakılırsa;

Rüyada makyaj kutusu görmek rüya sahibinin öz güven eksikliği nedeniyle başkalarından saklamaya çalıştığı bazı şeyler olduğunu simgelerken kişinin kendini tanımaya başlamasıyla bu düşüncenin ne kadar anlamsız ve gereksiz olduğunu kavramaya başladığını temsil eder.

Rüyada iphone, ipad, tablet pc, akıllı telefon gibi gelişmiş telefon – pc cihazlar görmek rüyayı gören kişinin gelişmiş teknoloji ile uyumunu ifade eder ve yaşamındaki fırsatları yakalama becerisi hakkında bilgi verir. Siz rüyanızda en gelişmiş akıllı telefonlardan buluyorsunuz ki bunun manası önünüzdeki imkanları değerlendirerek hızlı bir kişisel fırsatı yakalayacağınızı, kendinizi daha iyi ifade edip, çevrenizle çok daha güzel bir iletişime geçeceğinizi gösterir. Çünkü rüyada cep telefonu bulmak kendi iç dünyanız veya yakınlarınızla yeniden iletişim kurmaya başlayacağınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir