Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Iphone Görmek

Rüyada iphone görmek ne demek?

Merhaba, ben rüyamda bir grup arkadaşımın yanında hep birlikte iphone kullanıyordum, hemde 5c sarı, benimde acaba bu rüyam gerçek olabilir mi?

Rüyada iphone görmek yorumu

Tunahan selam,

Rüyada iphone, ipad, tablet pc, akıllı telefon gibi gelişmiş telefon – pc cihazlar görmek gelişmiş teknoloji ile uyumunuzu ifade eder ve yaşamınızdaki fırsatları yakalama beceriniz hakkında bilgi verir.

Rüyada iphone veya benzeri cihaz kullanmak veya kulladığını görmek gerçek yaşamınızda yeniliklere açık, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden, önündeki fırsatlar konusunda uyanık olduğunuzu simgeler.

Rüyada iphone ya da aynı gurupta cihaz almak ya da aldığını görmek, fiyatı araştırmak kendinizi yenilemek, değişmek konusunda arzulu olduğunuzu ifade eder.

“Rüyada Iphone Görmek” için 3 yanıt

Hediye iphone

Rüyamda bir iphone vardı, bana hediye edilmişti ve onunla oynuyordum ne olabılır tabiri

16 yaşında bekar erkeğim.

Samet

Rüyada iphone veya benzeri cihaz kullanmak, kulladığını görmek gerçek yaşamınızda yeniliklere açık, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden, önündeki fırsatlar konusunda uyanık olduğunuzu simgeler

Birinden hediye almak, hediye aldığını görmek bu, hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir