Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İple Asıldığını Görmek

Rüyada iple asılmak ne demektir?

Konu : Rüyada asıldım ama ölmedim.

Mesajınız : İyi günler. Son zamanlarda gördüğüm en ilginç rüyalardan biriydi bu neye işarettir merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler. Rüyamda, bizim evin içerisinden boynumda bir iple kendimi buldum. Hiç bir şey yapmadan öyle bekliyordum. O an gözlerimi kapattım ve tabureye vurulmasını bekledim(Sadece vurulacağını düşünüyordum herhangi bir insan görmüyordum o an için) birden tabureye vuruldu kendimi bir boşlukta hissettim sonra boynumun gerildiğini gördüm. Sonra bir ses duydum boynu kırılmadı diye bundan dolayı olduğunu düşünüyorum ki ipten alındım ve evimiz oturma odasında buldum birden kendimi, yeğenimi gördün fakat ikız gibiydi çok garipti ağlıyordular şaşkınlıktan dolayı hiç bir şey diyemiyordum. Yalnız dikkatimi çeken ikizlerden birinin burnu küçük bir farkla daha değişik ve burnu değişik olan daha kısaydı bunu bir süre baktığından sonra fark etmiştim sonra uyandım.

Rüyada iple asıldığını görmek yorumu

Rüyada asılmak, asıldığını görmek veya Bir Kimsenin Asıldığını Görmek Şeref, yükselmek, memuriyet, iyi şöhret demektir. Asılıp ölmemek, asıldığı halde ölmediğini görmek Büyük memuriyet, bir iş seyahati anlamına gelir

“Rüyada İple Asıldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada iple asılmış birini görmek neye işarettir
Arkadaşlar, Rüyamda ablamla konuşurken ablamın arkadaşı “ben yukarı gidiyorum, arkamdan gel, sana çok güzel bir şey göstereceğim” deyip gitti, ardından ben gittim, kendini ipe asılı olarak ve ölmüş olarak gördüm. Bunu bana yorumlayabilir misiniz, çok korkunçtu. Rüyada asılmış birini görmek neye yorulur?
Kimden: Grilibayan
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 18
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: Ölü, asmak, çağırmak.

Rüyada asılan birini görmek, gerçek yaşamda bir değişim işaretidir.
Bu bilgi ışığında bir değişim yaşayacağınızı ve bunun sonunda çok şaşıracağınız gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir