Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İplik Görmek

Rüyada iplik görmek ne demektir?

Merhaba, ben 2 gündür istihare yapıyorum, sevdiğim biri var, nasip olursa evleneceğiz, hakkımızda hayırlısını görmek için istihare yaptım, ilk yaptığımda ne gördüğümü hatırlamıyorum ama ikinci gördüğümde 2 tane iplik gördüm, ipliklerden biri yeşil çok parlak ve göz alıcıydı diğeri ise mordu.

Ben yeşil olan iplikten annemden bana süveter örmesini istiyorum, diğer mor iplikle ise annemin arkadaşının örmesini istiyorum, yeşil rengin hayırlı olduğunu biliyorum ama mor renk olunca kafam karıştı, istihareye devam edicem ama arada kaldım lütfen bana bilgi verir misiniz teşekkürler şimdiden sağ olun, cevabınızı bekliyorum.

Rüyada iplik görmek neye yorulur?

İstiharede asıl ana tema arınmış, tertemiz bir vücut ve ruh ile Allah’tan yardım istemektir. Rüyada iplik görmek bir işi üstünüze almak, uzun ömür, sihir anlamını taşır. Rüyada süveter görmek, süveter giymek ya da süveter giydiğini görmek devam eden bağlantı veya aileniz ve ev hayatı ile güçlü bağları işaret eder. Rüyada süveter örmek yaratıcılığınızı simgeler. Ayrıca size sabır uygulama gereksinimini gösterebilir.

Riyada iplik hakkında diğer bilgiler

Rüyada ip ölçmek doğru yola gitmek demektir. İp bükmek büyük bir sefere çıkmak, yeni bir işe atılmak demektir. Boyunda ip görmek esir olmak, eli kol bağlanmak, bir sorun karşısında çaresiz kalmak demektir. Rüyada ip çözmek sıkıntıları atlatıp murada ermek anlamındadır. İple semadan yere inmek Kuranı Kerim okumak, çok istediğiniz bir şeye sahip olmak demektir. İpi bir şeye sarmak yolculuk etmek demektir. İp tutmak, ipi tuttuğunu görmek dindar bir kimse olmak işaretidir. Dolaşık ip karışık işlerle karşılaşmak anlamına gelir. Rüyada çok ip görmek, karışık, dolaşık ip görmek hile veya hilekar insanlarla karşılaşmak demektir. Rüyada ibrişim görmek genellikle seyahat ile tabir edilir. Bekleyen fikir ya da planları işleme koymanızı tavsiye eder.

“Rüyada İplik Görmek” için bir yanıt

İstiharede siyah iplik görmek
Ben dün gece istihare duasını okuyup yattım, rüyamı tanımlayamıyorum bana yardımcı olur musunuz. Rüyamda kızımın makatından siyah uzun bir ip çıkarıyordum, sadece bunu gördüm
bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir