Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İptal Görmek

Rüyada yolculuğu iptal etmek neye çıkar?

Rüyada kız arkadaşımın trende kaçırıldığını ve bıçaklandığını gördüm, bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. Gerçek hayatta kız arkadaşım ile okul yüzünden ayrı şehirlerde yaşıyoruz. Rüyamda bir hafta sonu onu ziyarete gitmek için bilet alıyorum, sonra karın yolları kapatması yüzünden bileti iptal ediyorum. Ben otobüsle ona gidemeyince o tren ile benim yanıma geliyordu ama yanıma gelmeden kaçırıldı. Kaçıran kişi arkadaşıma ait bir şeyi bana gönderdi. Bende hemen kızı aramaya başladım. Bir evin giriş katına baktım yoktu, sonra bodrum katında bir daireye girdim ve bir dolabın arkasından sesler geliyordu. Elimde bir şey vardı yaklaşıyordum, tam vardığımda o kişiyi öldürmek istedim ama gördüm ki kız arkadaşıma bir bıçak ile eziyet çektiriyordu. Onu gördükten sonra uyandım. Bu ne anlama geliyor? İyi günler ve selam

Rüyada iptal görmek yorumu

Ahmet selam, rüyanızın üç ana unsuru var; senin yolculuğu iptal etmen, kız arkadaşının kaçırılması ve bıçak ile eziyet edilmesi.

Rüyada iptal görmek gördüğünüz konu hakkında kabul etmeme duygunuzu ifade eder, siz yolculuğu iptal ediyorsunuz ki bu durum sizin bazı sebeplerle alında bu yolculuğa çıkmak istemediğinizi anlatmaktadır, kar yağması sadece bahanedir. Rüyada birinin kaçırıldığını görmek etkilemeye çalıştığınız birileri olduğunu veya birini etkilemek arzunuzu ifade eder.
Ona bıçak ile eziyet edilmesi ise gerçek hayatınızda bir üstünüz, amiriniz, patronunuz veya sizi etkileyen biri tarafından size zarar verilmek istendiğini, sizi zarara uğratacağını belirtmektedir.
Not: tam sağlıklı bir rüya tabiri için mutlaka hakkınızda detaylı bilgi vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir