Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İri Mavi Gözlü Çocuk Görmek

Rüyada iri mavi gözlü çocuk görülmesi ne demek?

Rüyamda abimlerin bize geldiğini ve 10 aylık oğlunu bana verdiğini ve oğlu ile birlikte dışarıya çıktığımı görüyorum, lakin elimde bir karga var ve kargaya bakıyorum çok şaşırıyorum, kargayı yeğenimin gibi kucağımda gezdiriyorum.

Birden yere düşüyor ve uçmaya başlıyor, çok korkuyorum, arkasından bağırıyorum ama duymuyor ve diğer 2 kargayla bir evin balkonuna konuyor, balkondaki kadına sesleniyorum “kargayı tut” diye, oda kargayı tutuyor ve ufak bir erkek çocuğa veriyor çocukla karga birden balkondan aşağıya düşüyor ve ben tekrar korku içine giriyorum kaybettiğim için, karga uçmaya başlıyor her yere kar yağmış yokuş aşağıya kaymaya başlıyorum annem balkonda çamaşır asarken beni görüyor ve eve çağırıyor, eve gidiyorum olanları abime anlatmak için, abimin kucağında iri mavi gözlü bir çocuk “ama nasıl olur” diyorum, abim “yeni uyandı oğlum alsana” diyor bana, şaşırıyorum çocuğun gözlerini mavisini ve kargayı kaybettiğimde yaşadığım korkuyu unutamıyorum.

ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim

Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek tabiri

Merhaba,

Rüyanız, uyanık yaşamınızda çok dikkatli olmanızı gerektiren kimi gelişmeler yaşayacağını simgelemektedir. Rüyada karga görülmesi ölüm veya karakterinizin daha karanlık yönlerini temsil eder. Rüyada kargalar can sıkıcı alışkanlıklara işaret olabilir.

“Rüyada İri Mavi Gözlü Çocuk Görmek” için 3 yanıt

Ben rüyamda bir misafirlikteydm ayağımın altından siyah bir fare geçti bnde bağırdım fare fre diye sonra kovalamaya başladık bonun yorumunu yazarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir