Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İri Siyah Örümcek Görmek

Rüyada iri siyah örümcek görmek neye delalettir?

Rüyamda çok iri bir örümcek görüyorum, bu örümcegin rengi siyah, bana yardım ediyor, ama nasıl yardım ettiğini hatırlamıyorum.
Bu örümcegin adına peygamber devesi diyorlar, daha sonra o örümcekle aynı cins, ancak bacak kısmı beyaz bir örümcek görüyorum, bana yardım eden örümcek sanıyorum ve peşinden gitmek istiyorum, ama çok hızlı bir şekilde benden kaçıyor, daha sonra siyah örümceği görüyorum.

Bacakları beyaz olan örümcek dişi örümcek diyorlar, siyah olanda erkek örümcekmiş erkek örümcek dişi örümceğin peşinden gidiyor. Lütfen yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler. 23. 03. 2010 / 12:10 tarihinde gönderilmiş

Rüyada iri siyah örümcek görmek neye yorulur?

Merhabalar, gördüğünüz rüya bir yıkıcı ilişki içinde olduğunuzu göstermektedir. Bakınız rüyada peygamber devesi görmek rüya tabiri sayfası. Ancak karşı cinsten birinin desteği ile bu yıkıcı ilişkiden zarar görmeden kurtulacağınız söylenebilir.

Rüya temaları dişi örümcek, erkek örümcek, iri örümcek, siyah örümcek, beyaz bacak, peygamber devesi. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İri Siyah Örümcek Görmek” için 3 yanıt

rüyamda iri siyah örumcek üstüme gelıyordu, bende onun yanından geçtim, bana birsey yapmadı, sonra ak sakalı dede bütün hayvanların sesini çıkarıyordu, bunu bana yorumlarmısınız

, rüyaamda 2 tane siyah örümcek vardı biri küçük biri büyük evimizde dolaşıyorlardı. küçük olan bana saldıyordu diğeri ise babama ben ise küçük olan örümceği elimden sirkeiyordum lütfen buna bana yorumlarmısınız?

rüyamda balkonda otururken ağacın üstünce devasal bi siyah örümcek ağlarının üstünde duruyordu böyle kocaman deniz kaplumbağası gibi birden bire ne olduysa örümcek başıma geliyor ve iğnesini kafama sokuyordu ama o zamanda bir ceviz tanesi kadar oldu çıkarmaya çalıştım ama dokunamadığım için çıkaramadım annem le sağlık ocağına doğru gidiyoruz ama hiçbirşey yapmadan eve dönüyoruz 1 gün sonra örümcek kendi kendine iğnesini çıkarıyor kafamdan yere düşüyor ufak ama ceviz kadar yine yorumlarsananız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir