Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İri Yapılı Bir Erkek Görmek

Rüyada iri yapılı bir erkek neye delalet eder?

Merhaba, çok ilginç bir rüya gördüm anlamını merak ettim. Rüyamda uzun boylu, iri yapılı bir erkek görüyorum. Loş ışıklı bir odada beraber oturuyoruz. Üzerinde türbe yeşili kısa kollu bir tişört ve siyah renk eşofman var. Görünüşü bana çok yakışıklı geliyor ve ona karşı yoğun bir tutku duyuyorum. Normalde erkeklere ilk adımı atan biri değilim ama rüyamda ona yaklaşıyorum. Konuşmaya başlıyoruz, duygularımı belli eden cümleler söylüyorum ama ne söylediğim aklımda değil. Ondan hoşlandığımı, birlikte olmak istediğimi anlıyor. Onu öpmeyi ve birliktelik yaşamayı çok istiyorum. Onun da istekli olduğunu görüyorum. Dudaklarımız birleşecekken beni durduruyor. “Ben insan değilim aslında, şeytanım. Bir durum için dünyaya geldim. Tanrı beni gönderdi. Sana bu kötülüğü yapamam, böyle yapıp seni bırakıp gidemem.” dedi çaresiz bir şekilde.

O an düşündüm karşımdaki bu erkek gerçekten şeytan fakat hiç kötü niyet sezmiyorum onda. Aksine çok iyi ve iyilikten yana biri. Beni üzmekten korktuğu için benimle yakınlaşmıyor. O an ona olan sevgim daha da arttı. Ondan çocuğum olsun istedim. Şeytanın çocuğunu doğurmak nasıl olurdu, neye benzerdi, kötü bir çocuk olur mu diye düşündüm. Aklıma şeytanın avukatı filmi geldi. Orada da öyleydi diye düşündüm ve gülümsedim. “Bir şekilde burada kalırsın, gitmezsin. Tohumlarını içimde istiyorum” dedim. “Kalabilir miyim?” dedi çaresiz bir şekilde. O da gitmek istemiyordu benimle kalmak istiyordu. Yeniden yavaş yavaş ona yaklaştım ve dudaklarımı yanağına değdireceğim sırada uyandım. Bu rüyamda hissettiğim tutkuyu ve isteği daha önce hiçbir rüyamda hissetmedim. Beni resmen içine çekti. Şu an okuduğumda ise oldukça komik geldi. Yorumlarsanız çok sevinirim. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada iri yapılı bir erkek görmek yorumu

Çiçek merhaba, görmüş olduğun rüya reel yaşamında şu anda büyük bir manevi boşluk içinde olduğunu anlatmakta, iyi ile kötü, doğru ile yanlış ayırımında ciddi hatalar içinde olduğunu ve haramdan uzak durmak gerektiğini temsil etmektedir. Şeytanı görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir