Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Irmağa Atlamak

Rüyada ırmağa atladığını görmek neye çıkar?

Merhabalar. Annemin gördüğü bir rüyayı anlatmak istiyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Annem rüyasında babamla bir yere gidiyorlarmış, ırmak akan bir yere gitmişler köprünün oraya gelmişler, köprü üçgen şeklindeymiş. ırmak küçükmüş ve bulanık imiş. Babam ırmağa atlamış, babam ırmağa atladıktan sonra ırmak büyümüş. Annemde kızmış “sen neden bakmadan atladın hemen” diye ve babam ırmaktan çıkmamış. Yorumlarsanız çok sevinirim, annem 40 babam 45 yaşında. Meliha Zeynep.

Rüyada ırmağa atlamak neye yorumlanır?

Meliha merhaba, aslında rüyanın doğru tanımı “rüyada eşinin ırmağa atladığını ve eşinin ırmakta boğulduğunu görmek” olmalıdır. Annenizin rüyası, onun gerçek hayatında sabırsızlık huyu olduğunu, bu aceleci tavrınızın bazen onu zor durumda bıraktığını simgelerken bu durumdan en çok babanızın rahatsız olduğunu göstermektedir.

Rüyada ırmak görmek hemen hemen tüm kültürlerde hayırlı anlam taşımakta ve  iyi yaşamaya işarettir. Rüyada köprü görmek, hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir.

Rüyada ırmağa atlamak veya ırmağa girmek büyük şahıslar ile bir arada olmaya işarettir. Babanın ırmağa atlaması onun gerçek hayatında mevki sahibi insanlarla tanışmak, iş yapmak ya da işini halletmek için çaba sarf ettiğini gösterir. Rüyada eşinin boğulduğunu görmek eşinin hayatında sizin destek veya yardımına gereksinim duyduğuna yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir