Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek neye delalet eder?

Ben ırmak kenarında arabanın içinde gidiyordum. Irmağın rengi yeşildi. Irmak coşkulu fakat fazla dalgalı değildi, etrafa zarar vermeden akıyordu. Irmağın su seviyesi bayağı yüksekti, neredeyse taşıyacaktı, o sırada su seviyesi biraz düştü ve normale döndüğü sırada uyandım. Rüyam ne anlama gelir yorumunu yapabilir miyiz? Mahmut.

Rüyada ırmak görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda manevi yönden zenginleşeceğini, gelişeceğini, daha fazla huzur ve mutluluğa erişeceğiniz bir yaşam dönemine girdiğinizi ifade ederken aynı zamanda bu iç huzurun size maddi anlamda da yeni kazançlar getireceğini göstermektedir.

Rüyada ırmak görmek hemen hemen tüm kültürlerde iyi yaşamaya işarettir. Rüyada temiz ırmak görmek zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir. Rüyada kirli ırmak kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada ırmak suyundan içmek hayatın rahat içinde geçeceğine delalet eder. Rüyada ırmaktan atlamak sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Rüyada ırmağa düşmek tehlike altında olduğuna işarettir. Rüyada ırmağa bir şey düşürmek rüyayı gören kişinin ilk başta kaybettiğini sandığı şeyi daha sonra fazlasıyla kazanmasına delalettir. Rüyada ırmağa girmek veya ırmağa atlamak büyük şahıslar ile bir arada olmaya işarettir. Rüyada büyük bir ırmağa düşmek tehlike içinde olduğunuzu eğer çok uğraşılırsa kurtulursa rahata ereceğine eğer, ırmaktan çıkmazsa öleceğine yorumlanır.

Rüyada ırmak kenarı görmek, Rüyada büyük bir ırmağın kenarında bulunduğunu ve suyun akışını seyrettiğini görmek, işlerinizin yolunda gittiğine delalet eder. Rüyada ırmağın şiddetli aktığını görmek, kazancınızın artacağını temsil eder. Rüyada ırmakta bir takım ağaç dallarının, yapraklarının sürüklenip gittiğini görmek, işlerinizde daha başka kanallar aradığınızı ve kazancınızın çoğalması için çareler düşündüğünüzü gösterir. Rüyada ırmak görmek, her zaman için feraha, kazanca, bolluk ve berekete yorumlanır. Bir başka rivayete göre de Rüyada ırmak görmek islerin iyi gideceğine ve kazancın çoğalacağına, ferah ve bolluğa işaret eder.

Rüyada ırmakta boğulduğunu görmek yakında bir sıkıntı içine gireceğinize işarettir. Rüyada ırmakta çamaşır yıkamak, dini bir müesseseye yardım ederek sevap kazanacağına işaret eder. Durgun, temiz bir ırmak zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir