Rüyada Irmak Yatağı Boyunca Börek Görmek

Rüyada ırmak yatağı boyunca börek görmek neye çıkar?

Merhabalar, bayanım, uzun zaman önce boşandım, hem aile hem ilişki anlamında sıkıntılıyım. Garip bir rüya gördüm bugün sabah namazını kıldıktan sonra. Rüyamda bir ırmak yatağı boyunca börek dolu olduğunu görüyorum. Fakat sanki bir felaket yaşanmış da ırmak bu hale gelmiş diye konuşuyoruz. Ben böreklerden beğendiğimi seçmeye çalışıyorum ama böreklerin çoğu az da olsa sulu, az bir kısmı iyi pişmiş suya karışmamış.

Herkes o ırmağın etrafında, kimse evine giremiyormuş, bir ara “insanın evi ne buyuk nimet değil mi” deyip hüzünleniyorum. Sonra çok sevdiğim bir dostumu da oralarda görüyorum, morali çok iyi değil, bir de onun 5-6 yaşlarında oğlan çocuğu var. Teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: ırmak yatağı, börek, ırmak, felaket, oğlan çocuğu.

Rüyada ırmak yatağı boyunca börek görmek neye yorumlanır?

Merhaba. Rüyada ırmak görmek hemen hemen tüm kültürlerde iyi yaşamaya işarettir. Ancak anladığım kadarıyla ırmakta su yok, ve ırmağın yatağı börek dolu. Suyun olmaması iyi yaşama konusunda sıkıntıları gösterir. Rüyada börek görmek sahip olduğunuz hoşgörü, tensel haz ve memnuniyet ifade eder.

Irmak yatağının su yerine börek dolu olması, beğendiğiniz börekleri seçmeye çalışmanız, yaşanan bir çok felakete rağmen hala içinizde iyi yaşama arzusu, hoşgörü ve haline şükretme, sahip olduğun şeylerden memnuniyet duyma özelliğiniz olduğunu göstermektedir.

Morali bozuk dostunuz, çevrenizde genellikle moralsizlik hakim olduğunu gösterirken, Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret etmekte, bu dostlarınızın desteği ile sıkıntılardan kurtulma yolunda girişimlerde bulunacağınıza işaret etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir