Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İrmik Görmek

Rüyada irmik görmek neye işarettir?

Rüyamda annem mutfakta yemek hazırlıyor bende odamda ders çalışıyorum, bir ara annemin “Hasan evde irmik kalmamış, bakkala bir koşuverip bir paket irmik alır mısın dediğini duyuyorum ve “anne ders çalışıyorum, irmik olmadan yapamaz mısın ne yapıyorsan” diyorum, annemde “oğlum irmiksiz irmik helvası olur mu?” diyor, ben de oflayarak bakkala gidip bir paket irmik alıp geliyorum” bu neye işarettir sizce?

Rüyada irmik görmek yorumu

Rüyada bakkala gittiğini görmek gerçek hayatınızda karşılanmamış ihtiyaçlarınız olduğunu simgeler.

Hasan merhaba, rüyada irmik görmek bazı yorumculara bir vefat anlamına yorulurken diğer tabirciler ise kişinin sevdikleriyle bir araya gelip hasret gidermesine yorulmaktadır. İrmik almak kişinin beklemediği birileri ile karşılaşmasına ve sevinmesine delalet eder.

Rüyada irmikten helva görmek rüya sahibi insanın kalabalık bir topluluğa katılacağına delalet eder. İrmik helvası yemek uzun zamandır görüşemeyen aile üyelerinin bir araya gelmesine ve hoşça vakit geçirip hasret gidermesine vesile olacak bir kutlamaya delalet eder. İrmik helvası yapmak rüyayı görenin uyanık halde iş yaşamı veya aile hayatında yaşamakta olduğu bir sorunu düşündüğünden daha çabuk ve neredeyse zahmetsiz bir şekilde kolayca ortadan kaldırıp, mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağına rivayet tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir