Rüyada İş Görmek

Rüyada iş görmek neye işarettir?

Ben bir şirketten iş haberi bekliyorum onun etkisiyle mi bu rüyayı gördüm bilmiyorum hocam ama yorumlarsanız sevinirim. Rüyada işe girdiğimi ve işe başladığım gün müdürümün bana bir buket çiçek verdiğini gördüm. Bu neye çıkar acaba?

Rüyada işe girdiğini görmek yorumu

Rüyada iş, işe gitmek, işe girmek, türü rüyalar insanın çalışma yaşamı ve gelecek kaygıları hakkında bilgi verir. Rüyada işe gitmek kendine güven, gelişmiş karakter özelliklerine sahip olduğunu gösterirken İş başında çalıştığını görmek, her türlü meşru gayret, çalışma ve hayırlı kazanca delalet eder.

Rüyada iş aramak, iş aradığını görmek, gerçek yaşamınızda kimi şeylerin değişmesini çok arzuladığınızı ve arama işleminin sonucuna göre olacak gelişmeleri gösterir. Yani güzel iş bulursa iyi gelişmeler olacağını, kötü iş ya da iş bulamamak ise olumsuz gelişmelere delalettir. Rüyada iş bulmak, yeni iş bulduğunu görmek, yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını, evliği düşünüyorsanız bunun yakında gerçekleşeceğini işaret eder.

Rüyada iş görmekRüyada iş teklifi görmek, iş teklifi almak, iş teklifi aldığını görmek, bu rüya halen çalışmakta olan biri veya işsiz birisine göre farklı anlam taşır. Şu anda çalışmakta olan birisi için bir teklif almak işinde ilerleme, yükselme veya yeni bir projeye adım atma işareti iken işi olmayan, çalışmayan birisi için fazla seçici olmayı bırakmak, kendi özellikleri ve yeteneklerinin farkına varmak gerektiğini gösterir. İş teklifi yapmak, yeni atılım ya da yatırım planlarınız olduğunu ve bunun hayırlı gelişeceğini temsil eder.

Rüyada iş görüşmesi yapmak, iş için görüşme yaptığını görmek, şu anki mevcut halinizden memnun olmadığınızı, daha fazla maddi ve manevi tatmin bulacağınız bir iş arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Görüşmenin seyrine göre mesaj verir. Güzel geçen bir iş görüşmesi hayatınızda güzel gelişmeler olacağını simgelerken kötü geçen görüşme tersi anlam taşır.

Rüyada işten atıldığını görmek ne demektir?

Rüyada işten atılmak, işten çıkarılmak, işten atıldığını, işten çıkarıldığını görmek, gerçek yaşamınızda verdiğiniz bir sözü yerine getirmediğinize işarettir.

Rüyada herhangi bir işte olduğunu görmek yaptığı işi istemeyerek, mecburiyetten yaptığına işaret eder. Bir fabrikada çalışırken, birden bire makinesinin durduğunu görmek, bulunduğu işinden çıkarılacağına; memursa vazifesinden ayrılacağına delildir. Bir memurun rüyada işinin başında çalıştığını görmesi ömrünün uzunluğuna işarettir. Çalıştığı bir isi tamamlayamadığını görmek, ümit ettiği bir şeyin yerine gelmeyeceğine ve ümidinin boşa çıkacağına işarettir.

Rüyada yeni bir işe girmek ne demektir?

Rüyada yeni bir işe girdiğini görmek, yeni bir yuva ile yorumlanır. Eğer girdiği is, Masa başında yazı yazmaktan ibaret ise, o evlilik mutlulukla devam edecektir. Vücudu ile çalıştığını ve bir makine veya bir motoru idare ettiğini görmek, Ailenin geçimini zorlukla sağlayacak demektir. Rüyada eski işine dönmek, eski işini yaptığını görmek ise yaşamınızda kısa bir mola verip, beyniniz ve vücudunuzu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağınızı simgeler.

Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi, iş yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.

Rüyada durmadan bir iste çalıştığını gören, hayatta başarılı bir iş adamı olur; bir başkasını çalıştırarak, kendisinin sadece ona gözcülük ettiğini gören, hükümete verdiği büyük bir projesine olumlu yanıt alır.

Rüyada bir odaya kapanıp masa başında kalemle veya cetvelle resim yaparak veya yazı yazarak çalıştığını görmek, ömrünün uzun olacağına ve yaşadığı müddetçe sıkıntı yüzü görmeyeceğine delalet eder. Bir bahçede ekim isleriyle veya bir fabrika veya atölyede bedenen çalıştığını görmek, sağlığa, oldukça zenginliğe ve bolluğa delalet eder.

“Rüyada İş Görmek” hakkında 2 yorum

 1. Rüyada iş anlaşması imzalamak
  İyi günler rüyamda Darüşşafaka Kurumuna iş anlamasına gitmişim. Yanımda da biri var ve üzerim de beyaz bir takım elbise. Kurum müdürü ile görüşüyorum ve “hafta içi çalışamam hafta sonu çalışayım” diyorum. Bana kağıt ve pilot kalem uzatıyorlar tam imzalayacak iken kalemi yere düşüyorum ve üzerime bir kaç damla mürekkep sıçrıyor. Neyse kalemi yerden alıyorum CELALETTİN yazılan kağıdı imzalıyorum. Arkamda da bir bayan arkadaşım bir şeyler söylüyor uyanıyorum. Teşekkür ediyorum.
  Takma isim : Dolunay2014
  Yaşınız :33
  Cinsiyetiniz :Bayan
  Medeni durum :Bekar
  Mesleğiniz :Öğretmen
  Ruh haliniz : Yorgun ve Beklentili

  1. Rüyada iş görüşmesi yaptığını görmek sayfada bulunmaktadır ve şu anki mevcut halinizden memnun olmadığınızı, daha fazla maddi ve manevi tatmin bulacağınız bir iş arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Görüşmenin seyrine göre mesaj verir. Güzel geçen bir iş görüşmesi hayatınızda güzel gelişmeler olacağını simgelerken kötü geçen görüşme tersi anlam taşır.
   Rüyanızda sanki anlaşmış gibi görünüyorsunuz, bu iyiye işaret olabilir fakat kalemin yere düşmesi bir akitte bulunmadan önce bir kez daha düşünmenizin yararlı olacağını göstermekte ve kağıtta Celalettin yazması bir kızgınlık, bir öfkeyi işaret etmekte, içinde bulunduğunuz arayışta sonradan öfkelenmemek için daha da dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir