Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İş Görüşmesi Yapmak

Rüyada iş görüşmesi yapmak neye çıkar?

Ben Adana’da yaşıyorum, bir gün önce bir iş görüşmesine gittim. Oturduk konuştuk şartlar söylendi ve biz sizi çağıracağız dediler. Bu gece de bir rüya gördüm. Rüyamda iş görüşmesi yaptığım sırada camdan dışarı baktım, çevredeki binalardaki insanların hepsi dışarıya çıkmış ve o anda deprem olmaya başladı. Evinde kalan bir tek ben varım ve nedense dışarıya çıkmıyorum. Rüyada hatırladığım bu kadar ama merak ediyorum acaba sebebi ne olabilir ya da ne anlama gelmekte. yardımcı olursanız sevinirim. Rüyada iş görüşmesi yaptığını görmek ne demektir? Şimdiden teşekkürler.

Kimden: bayram
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutsuz

Rüyada iş görüşmesi yapmak neye yorulur?

Rüyada iş görüşmesi yapmak, iş için görüşme yaptığını görmek şu anki mevcut halinizden memnun olmadığınızı, daha fazla maddi ve manevi tatmin bulacağınız bir iş arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Görüşmenin seyrine göre mesaj verir. Güzel geçen bir iş görüşmesi hayatınızda güzel gelişmeler olacağını simgelerken kötü geçen görüşme tersi anlam taşır. Bakınız iş görüşmesi rüya tabiri.

Rüyada deprem görmek, deprem olduğunu görmeniz gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı olacak şeklinde tabir edilir. Deprem görmenin tabiri, yer sarsıntısı, zelzele, hemen tüm toplamlarda iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder olarak yorumlanır.

“Rüyada İş Görüşmesi Yapmak” için 2 yanıt

Ruyada beni kibar sesli bir adam beni ariyor. İs gorusmesi incin cagiriyor “beni biri mi onerdi size” diyoum “hayir biz sizi bulduk” diyor, hemen mail adresine bakiyorum su an calistigim yerin adina kayıtlı, sonra adamin musait olmadigini anliyorum, kol saatime bakiyordum aletin saat ve saat yediyi ceyrek geciyor sonra konusuruz diyip teli kapatiyorum, konusma sirasinda annemlerin yatak odasinda camdayim. Simdiden cok tesekkur ederim. 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Serpil merhaba,
Görmüş olduğun rüya iş hayatın konusunda bazı kaygıların olduğunu temsil ederken aynı zamanda zamanın önemini bilmek ve onu iyi değerlendirmek gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir