Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İş Hanı Görmek

Rüyada iş hanı görmek neye alamettir?

Merhabalar. Rüyamda yabancı bir şehirde annemle beraber gittiğimiz iş hanında çok ilginç insanlarla tanışıyorduk ama en son girdiğimiz dükkanda dükkan sahibi – beyaz tenli, kel, adeta eski şamanlara benzeyen üstü çıplak, orta yaşlı bir adamdı, altındaki şalvar ise mavi parlak kumaştan çok işlemeliydi- bizi çok ilginç karşılıyor. Garip bir selamlaşma ritueli oluyor. Elimi sıkıp diğer kolu ile bana sarılıyor.

Bir süre sonra annem ve ben birer şahmerana dönüşüyoruz. Annemin derisi parlak mor, benimki sarı renkte. Derimiz mücevherle dolu. Ama biz bunu hiç yadırgamıyoruz. Ardından dükkan sahibi ortadan kayboluyor ve iş hanındaki diğer insanlar bizden korkup bizi kovalıyor. En yüksek katın camından aşağı atlıyoruz. Bir şey olmuyor fakat düşerken tekrar insana dönüşüyoruz. Çıplak bir şekilde yere düşüyoruz fakat etrafımız derimizdeki mücevherle çevrili. Üstümüzü örtecek bir örtü yok. Lütfen ruyami yorumlar mısınız internette aradım ama anlamını bulamadım. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Rüyada iş hanı görmek tabiri

Cansu selam, bu enteresan rüyanın iki ana unsuru var; rüyada şahmerana dönüşmek ve rüyada iş hanı görmek. Ancak tüm bu olanlar iş hanında başlayıp orada devam ettiği için biraz daha öne çıkıyor.

Rüyada iş hanı görmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında yeni bir aşamaya yahut yeni bir alana girmekte olduğunu ifade eder ve iş hanının durumu kişinin geleceği hakkında ipuçları verir. Rüyada iş hanına girmek kişinin yeni bir adım attığını veya bir projeye başladığını, yaşamında bir şeylerin değiştiğini / değişeceğini gösterir. İş hanında olmak ise başarıya ulaşmak için hiç durmamak ve daha atak olmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada şahmeran görmek rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili önemli bir karar verme aşamasında olduğunu ve yaşamını derinden etkileyecek bu kararı verirken başkalarının ne dediğine veya ne düşündüğüne gereğinden fazla önem vermeden aklını ve duygularını göz önüne alıp en iyi kararı vermesi gerektiğine işaret eder. Rüyada şahmeran olduğunu veya şahmerana dönüştüğünü görmek kişinin vereceği karar ya da atılacağı yatırım ya da girişimde çevresindekilerin beklemediği büyük bir başarı elde edeceğine, onları şaşırtıp adeta şok edeceğine rivayet edilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gireceğiniz bu iş veya yapacağınız yatırımda ilk zamanlar belki biraz sıkıntı çekeceğinizi ancak sonunda büyük bir başarı elde edip zenginliğe ulaşacağınızı ifade etmektedir.

Şahmeran nedir?

Efsaneye göre Anadolu da yaşadığı düşünülen yılan gövdeli kadın; Şahmeran. Efsaneye göre Şahmeran uzun gövdeli yılan kuyruklu biriydi
Şahmeran (Farsça: شاهماران, Tatarca: Şahmara / Шаһмара / شاهمار), daha çok güney, orta ve doğu Anadolu resminde, masallarında, hikayelerinde rastlanan akıllı ve iyicil olarak tanımlanan bellerinden aşağısı yılan, üstü ise insan şeklindeki Maran adı verilen, doğaüstü yaratıkların başında bulunan ve hiç yaşlanmayan, ölünce ruhunun kızına geçtiğine inanılan varlık. Kaynak: Vikipedi.

“Rüyada İş Hanı Görmek” için bir yanıt

Rüyada bir hana bakmak
Rüyamda büronun penceresinden bakıyorum. Karşıda 7 katlı bir han varmış (gerçekde han yok sadece tek katlı dükkanlar var.) Birden hanin çatısından büyük kediler inmeye başladı. Vaşak hayvanına benziyorlardı. Renkleri griydi, kulakları büyüktü. Patilerinin olduğu bilek kısmında kirmizi kurdeleye benzer bağlar vardı. Hanin bürolarının büyük demirle çevrili balkonları vardı. Balkon beyaz dosekler ile kaplıydı. Köpek ve bu vasaklar balkonda uyuyordu. Köpek kulübesi bile vardı. Hanin terasında iki tane büyük dik duran vaşak bana bakıyordu. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; korkmuş ve endişeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir