Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İş Kazası Görmek

Rüyada iş kazası görmek neye delalet eder?

Hayırdır inşallah, ben geçen akşam rüyamda eşimin bir iş kazası geçirdiğini ve vücudunun yandığını gördüm. Rüyamda eşim gece vardiyasında bozulan bir makineyi tamir etmek için makinenin yanına gidiyor, kapağını açıyor. Elektrik aksamını kontrol ederken makinenin panosu patlıyor ve sanki bir bomba patlaması gibi ateş ve patlama sesi çıkıyor. İş kazasında kocamın elleri, kolları omzuna kadar yanıyor, hemen hastaneye götürüyorlar. Tüm bunları sanki televizyon izler gibi rüyamda canlı canlı izledim ve çığlık atarak uyandım. Çığlık sesime kocam uyanmış ve bana “ne oldu, yine korku rüyası mı gördün” dedi, bende ağlayarak rüyamı anlattım. Teşekkür ederim. 28 yaşında ev hanımıyım, kocamla 3 yıldır evliyim, mutlu bir evliliğim var.

Rüyada iş kazası görmek yorumu

Nurten merhaba, rüyada iş kazası görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bilinç altından gelen sinyallere gereğinden fazla önem verdiğini ve bu nedenle kafasının karışmış olduğunu, karamsarlığa kapıldığını temsil eder. Hayatta her zaman mantık ve duygular arasındaki dengeyi muhafaza etmek gerektiğini belirtir. Rüyada iş kazası geçirmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatta almış olduğu bir hatalı karar sonucu yaşadığını sıkıntı ya da zarardan artık ders almaya başladığını, bundan sonra kişinin daha basiretli olacağını, isabetli kararlar vereceğini ifade eder. Rüyada iş kazası geçiren birini veya birisinin iş kazası geçirdiğini görmek görülen kişiyle birlikte yorumlanır ve tanıdık birinin iş kazası geçirmesi o kişinin gerçek hayatta gergin bir dönem geçirdiğini ve o kişiye destek olmak gerektiğini temsil ederken, yabancı birinin iş kazası geçirdiğini görmek rüya sahibi insanın bulunduğu ortamda karamsarlık, kısmetsizlik, bereket yoksunluğu gibi negatif olayların, duygu ve düşüncelerin baskın olduğunu temsil eder.

Bu bilgiler ışığında gördüğün rüya eşinin stresli bir dönem içinde olduğunu ve senin yardımına ihtiyaç duyduğunu anlatırken onun vücudunun yanması ise eşinin bir konuda kendini aşağılanmış hissettiğini anlatmaktadır, bakınız rüyada yanık görmek rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir