Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada İş Kurmak

Rüyada iş kurmak neye delalet eder?

Rüyada kırtasiye görmekBurada bahsedeceğim rüya iki kısımdan oluşuyor, ikincisi ilkinin devamı niteliğinde. Anlatmaya geçiyorum. Öncelikle bu rüyamı görmeden önce ciddi olduğum bir kız arkadaşım vardı (bu rüyadan önce bir kez ayrılıp iki ay sonra barışmıştık.) Rüyamda ben, kız arkadaşım ve tanımadığım iki kişi ile birlikte bir iş kuracaktık (biri bayan, biri erkek bu kişilerden). Ancak bu kişilerden biri vazgeçti, daha sonra diğerinde ‘o yoksa bende yokum dedi”. Bunun üzerine kız arkadaşım çok uğraştı onları ikna etmek için, bende yardım ettim. Sonunda amacımıza kavuştuk ve ikisini de ikna edip işi kurduk. Hatırladığım kadarıyla ilk rüya burada bitiyor.

Bu rüyadan bir ay sonra ortada bir sebep yokken kız arkadaşım benden ayrıldı. Ve birden tüm iletişimi kesti ciddi bir şekilde. Bende bu yüzden ona öfke duyuyordum. Ayrıldığımızdan iki ay sonra (ilk rüyadan 3 ay sonda yani) ilk rüyanın devamını gördüm oda şöyle.

Kurduğumuz iş bir kırtasiye imiş. Ortaklardan biri gelip kız arkadaşımın battığını, arayıp bulmamız gerektiğini söyledi. (Battı derken borç yüzünden batma değil, geminin batması gibi.) Bende gerçekteki gibi rüyamda da sinirli olduğumdan ve onunla konuşmadığım için kendisini aramayacağımı söyledim. Ancak diğer ortaklarım arayıp bulmak konusunda beni ikna etmeye çalıştırlar. Daha sonra biri “zamanında biz iş kurmak istemediğimiz de o kız ne kadar çabaladı, uğraştı. Arayıp onu bulmamız lazım çünkü ona bunu borçluyuz” dediler. Bende bu söz üzerine aramaya ikna oldum ve sonunda bulduk. Ancak rüyanın sonunda bir konuşma olmadı kız arkadaşımla. Direk bitti.

Ruh halime gelir isek beni iki kez ilk sorunda çabalamadan terk ettiği için ona kızgınım. Bana çok değersiz hissettirdi. Ayrıca onunla barıştığımızda ilk seferde, barışırken bir kızı kullandım. Bunun içinde pişman etti beni. Değmezmiş dedim ama kendisini özlüyorum. Bir daha ona güvenemem,barışmam ama özlüyorum. Sevgim azalsa da hala seviyorum onu içimde. Kendisiyle sevgili iken ailesi bilmiyordu. Bu yüzden benimle buluşmak için ailesine yalan söylemek zorunda kalıyordu çünkü kesinlikle ailesi kızlarının sevgilisinin olmasını kabul etmezdi. Bende bu yüzden benim için yalan söylüyor, çabalıyor diyordum tamda ilk rüyayı gördüğüm zamanlar. Ancak bir ay sonra “Uzatmayalım, sorun bizde, eskisi gibi değiliz, ayrılalım” deyince gerçeği anladım. Sizce bu rüyanın yorumu nedir? 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada iş kurmak yorumu

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüyanın temel unsuru eski kız arkadaşın olup bu konuda detaylı bilgi eski sevgilini görmek sayfasında yer almaktadır. Diğer önemli unsur ise rüyada iş kurduğunu görmek ve bu kurulan işin kırtasiye olmasıdır.

Rüyada kurduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında önün açık olduğunu ve kendi işinde başarı elde edeceğini ifade eder. Rüyada iş kurmak aynı zamanda kişinin gönül işleri konusunda da ipucu verir ve yeni bir aşk yaşayacağına delalet edebilir ya da hayattaki başarılarının devam edeceğine işaret eder. Çekilen zahmetler, gösterilen gayretlerin karşılıksız kalmayacağını ve zamanla her şeyin daha güzel olacağını temsil eder.

Rüyada kırtasiye sahibi olmak veya yeni bir kırtasiye dükkanı açtığını görmek rüya sahibinin hayatında bazı dalgalanmaların sona ereceğini, sakin düşünmeye başlayacağını ve böylece daha isabetli kararlar vereceğini ve iş hayatında büyük başarıların onu beklediğini işaret eder.

“Rüyada İş Kurmak” için bir yanıt

Rüyamda eşim işinden ayrılmış yeni bir ise başlamıştı. Ama sanki bu is iyi degilmis gibi ben eşimi eski işine dönmesi icin ikna etmeye çalışıyordum. Sabah olup uyandığımızda esime yeni bir is teklifi geldi. Lutfen rüyamı hayırlısıyla yorumlar mısınız. Acaba iş teklifini kabul etmeli mi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir