Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada İş Teklifi Almak

Rüyada iş teklifi almak neye işaret eder?

Merhaba ben Osmaniye’den Mehmet, rüyamda İzmir’den bir iş teklifi alıyorum ve kabul ediyorum. Sevdiğim kadın ve ailesi de İzmir’de oturuyorlar. Hemen bu sevinçli haberi arayarak sevdiğim kadına anlatmak istiyorum ve sevdiğim kadınla sanki yüz yüzeymiş gibi yakınız ama telefonda konuşuyoruz ama kadınım birden telefonu kapatıyor ve ben sinirlenip tekrar arıyorum.

Bu aramamda telefonu babası açıyor ve bana kızgın bir şekilde kim olduğumu ve kızından ne istediğimi soruyor, bende kızlarını çok sevdiğimi ve evlenmek istediğimi açıkça söylüyorum ve babası şaşırıyor önce, sonra “çok mu seviyorsun, bunu gerçekten istiyor musun” diyor. “Evet efendim, kızınız için her şeyi yaparım onu çok seviyorum” diyorum, biraz duraksadıktan sonra “tamam o zaman ailene söyle gelip isteyin kızımı” diyor ve kapatıyor. Bende hemen bizimkilere “kızı isteyin” diyorum, bizimkiler “orası uzak nasıl gideriz olmaz” diyorlar bende “uçakla gideriz” diyorum ve uçağa biniyoruz ve ben uyanıyorum. Bunun açıklaması ne olabilir. Turkuaz Rima, Erkek, 24, Bekar, Çalışıyor, mutlu

Rüyada iş teklifi almak nasıl yorumlanır

Rüyada iş teklifi almak, iş teklifi aldığını görmek, bu rüya halen çalışmakta olan biri veya işsiz birisine göre farklı anlam taşır. Şu anda çalışmakta olan birisi için bir teklif almak işinde ilerleme, yükselme veya yeni bir projeye adım atma işareti iken işi olmayan, çalışmayan birisi için fazla seçici olmayı bırakmak, kendi özellikleri ve yeteneklerinin farkına varmak gerektiğini gösterir. Bakınız rüyada iş görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada erkek tarafın kız istediğini görmesi evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder. Lütfen rüyada kız istemek sayfasını inceleyin. Ancak genel itibariyle gördüğünüz rüyada olumsuz unsur yoktur ve hayırlara işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir