Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İş Toplantısı Görmek

Rüyada iş toplantısı görmek neye delalettir?

Hayırlı sabahlar. Rüyamda deniz kenarındayız. İş toplantısı varmış başkanımız konuşma yapacakmış. Ben denizde hareketlenmeler görüyorum arkadaşları uyarıyorum derken bir anda dalgalar yükseliyor. Biz aslında denizden uzaktayız ama dalgalar o kadar çok yükseliyor ki sonunda beni de içine alıyor. Kurtulmaya çalışıyorum bu arada çok paniklemiyorum kafam dışarıda birisi elini uzatıyor ama o da dalganın içinde elini tutuyorum. Galiba kurtuluyordum tam hatırlamıyorum. Rüyanın unsurları: deniz kenarı, iş toplantısı, büyük dalgalar, denizde dalga.

Rüyada iş toplantısı görmek tabiri

Merhaba. Rüyada deniz kenarında olmanız sizin iki ayri yönünüzü veya ozelliginizi ifade eder.
KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu, SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder. Deniz kenarı – Kumsal – Plaj maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir.

Rüyada toplantı görmek insanlarla iletişim içine girmeye, bağlantı kurmaya olan ihtiyacınıza işaret etmektedir. Toplantıya katılmak, toplantıya girmek veya bir toplantıda olduğunu görmek şu anda kendinizi hayatın akışına bırakmış durumda olduğunuzu ve bunu değiştirmek için arayışlar yaptığınızı simgeler.

Rüyada denizde dalga, dalgalı deniz görmek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Bekar bir insan için güzel bir aşka işarettir. Dalgalarla boğuşmak, boğuştuğunu görmek karşısına çıkan fırsatı değerlendirip yükseleceği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir