Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada İş Yerinden Para Çaldığını Görmek

Rüyada iş yerinden para çaldığını görmek ne demek?

Rüyamda; Eşimin çalıştığı eski iş yerindeki güvenlik görevlisi benim şimdiki çalıştığım iş yerindeki güvenlik görevlisiydi. Ben de iş yerimin kasasından yüklü miktarda para çalıyordum, bu arkadaşta bana yardım ediyordu. Ama sanki çaldığım bu para iş yerine zarar vermeyecekmiş gibi bir hava vardı sanki bu para sigortalıydı ve bu parayı benim çaldığım belli olacaktı, yani bile bile yaptım.

Sonra hapse girip 4 yıl yattıktan sonra lüks bir arabayla iş yerime geldim, uzaktan bakarken eski iş arkadaşım “geç gir, bir şey olmaz, eski zaman.” dedi ama patronun oğlu gelip bana küfür etti. “Neden bana küfür ediyorsun” dedim “Sen bu arabayı nasıl aldın” dedi bana.

Aynı arabadan işyeri kapısında da vardı. “Siz de almışsınız” dedim. “Biz o Iraklıdan kazandığımız parayla aldık bu arabayı.” dedi. Ben de bunun üzerine “O müşteriyi bağlayana kadar ben neler çektim, onu da benim sayemde aldınız.” dedim. Böylece bitti. Hiçbir rüyamı bu kadar net hatırlamadığım ve çok etkilendiğim için yorumlamanızı rica ediyorum. Teşekkürler. zaparta tarafından 08.02.2013 / 15:50 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada para çalmak yorumu

Rüyada para çalmak, para çaldığını görmek tehlikede olduğunuzu anlatır. Hayatta hedeflerinize ulaşmak için tehlikeli yollar, metotlar denediğini ifade eder. Ben buna ekleyecek başka yorum bulamıyorum. Lütfen bu bilgiyi, içinde bulunduğunuz ruh halinizle birlikte değerlendirip, mesajı bulunuz.

Rüyanın unsurları: eski iş yeri, güvenlik görevlisi, para çalmak, sigorta, lüks araba, araba aldığını, patronun oğlunu, küfür, hapis, hapse girmek, hapis yatmak.

“Rüyada İş Yerinden Para Çaldığını Görmek” için bir yanıt

Benim 2005 yılında vefat eden hocam doğrucu Davut olarak bilinirdi. Ben ise öyle olduğuna inanıyorum. Rüyamda üniversitede eski çalıştığım yere yakın bir yerdeyim. Bozuk bir liralar çalmışım. Poşetin içinde onları sayıyorum. Yaptığım yanlış ama hakkım diyorum. Mehmet Fehmi beyde çalardı diyolar. Kızgınlıkla manyak mısınız siz? Diyecekken hocam geliyor. Evet kızım. Doğru çalardım. Diyor. Yaşadığım üzüntüyü anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır. Şimdi uyanığım. Hocam beni mi teselli etti. Herkesin hatası vardır mı demek istedi. Psikolojim bozuk mu benim?. Dua ettikçe ümitsizleşiyorum. İslamı öğrenmeye çalıştıkça eski öfkelerim aklıma geliyor. İçten bedduakar oldum. Psikoloğa mı gitsem?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir