Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İş Yerini Bulamamak

Rüyada iş yerini bulamamak neye işarettir?

Merhabalar. Hamileyim, bu aralar rüyamda sürekli fırından ekmek alıyorum. Rüyamda çalıştığım yerden (çalışma saatinde) bir şeyler almak için çıkıyorum, sonra geri dönmek istediğimde bir turlu uzun caddenin üstünde iş yerini bulamıyorum, korkuyla iş yerini ararken esimle karşılaşıyorum ona söylüyorum “lütfen beni işe götür” diye, beraber yürürken iş yerinin sahibini görüyorum, durumu anlatıyorum biraz surat asıyor bana fakat bir şey demiyor, beraber iş yerine gidiyoruz tabi iş saati bitmiş iş yerini kapatmışlar fakat içeride misafirleri var.

Misafir olarak iki kızı var, onlar misafirler için balık almışlar, balıkları çeşmenin altında yıkıyorlar, sonra beraber içeri giriyoruz, iş yerinin sahibi bana bebek maması hazırlatıyor, içine sıcak su döküyor fakat ortada herhangi bir bebek yok, zaten onunda bebeği yok. Çıkarken dışarıya bakıyorum bir işaret arıyorum iş yerini tekrar kaybetmeyeyim diye, kapının önünde bir çeşme görüyorum onu işaret belliyorum. Sonra yanımda biriyle ekmek fırınına gidiyorum, pideleri görüyorum canım istiyor fakat yanımdaki başka bir ekmek alıyor, daha önce hiç görmediğim bir ekmek çeşidi bu, çok güzel diyor bende ondan almaya karar veriyorum ve pidelere bakıp çok güzel olmadığını düşünüyorum.

Sonra param var mı diye elimi cebime atıyorum, bozukluklar çıkıyor, bozukların arasında hiç görmediğim bir para görüyorum, yanımdakine “bu paraları tanımıyorum” diyorum ama ekmeği alıyorum param yetiyor. Neredeyse bir haftadır fırınlar görüyorum, ekmek ve simit alıyorum. 11 aylık bebeğim var bir de hamileyim, çalışmam gerekiyor, borçlarım var biraz sıkıntıdayım daha doğrusu her şey çok zor bu aralar benim için, hiçbir işimi tamamlayamıyorum, hep engeller oluyor. İş yerinde de sıkıntılarım oldu çok, yani anlayacağınız ruh halim çok sıkıntılı. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

Rüyada iş yerini bulamamak nasıl yorumlanır?

Ayşe merhaba, burada en önemli konu aynı rüyayı defalarca görmüş olmandır çünkü bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın çok önemli anlam taşıdığını yahut rüyayı görenin mesajı anlamadığını gösterir. İlginç bir şekilde ekmeği hep fırından alıyorsunuz (bakkal veya marketten değil), bu durum fırını öne çıkarıyor. Rüyada fırın görmek genel anlamda temel ihtiyaçların karşılanması yönünde iyi gelişmeler işaret ederken aynı zamanda çalışanlar için işinde ilerlemeye, esnaflar için işlerin açılacağına, öğrenciler için okul hayatının başarılı geçeceğine işarettir.

Rüyada ekmek görmek sayfasında anlatıldığı gibi ekmek aldığını görmek bolluk, bereket, maddi rahatlama işaretidir. Öte yandan rüyada simit almak hayatınızdaki temel unsurlarda bir eksiklik olduğunu ifade eder ( temel unsurlar beslenme, barınma, güven, ait olma, saygınlık).

Rüyalarınızda sürekli fırından ekmek ve simit almanız ise yaşamınızda iyi şeyler güzel günlere kavuşmak için yapmanız gereken bir şey kaldığını ya da bir şeyi eksik ya da hatalı yaptığınızı anlatmaktadır.

İş yerini bulamamanız ise aslında gerçek yaşamda büyük bir stres altında olduğunuzu, derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramanız gerektiğini simgelemektedir. Bu konuda rüyada unutmak sayfası ilginizi çekebilir. Eşinizle iş yerini bulmanız ise esasında onun yardımı ve desteği ile bu stresten kurtulacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir