Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İş Yerini Su Bastığını Görmek

Rüyada iş yerini su basması neye işaret eder?

Merhabalar; Rüyamda iş yerimi su basmıştı, yaklaşık bir insan boyu kadar, çok berrak bir su idi ve bütün suyun boşalmasını izledim, dükkanımız eski haline döndü. Anlamını yorumlarsanız çok memnun olurum. Sevgilerimle, Şenay. Rüyanın unsurları: iş yeri, su baskını, berrak su, dükkanını görmek.

Rüyada iş yerini su bastığını görmek tabiri

Şenay Merhaba, bu çok kısa ancak değerli rüyayı yazdığın için teşekkür ederim. Lütfen başka rüya göndereceğin zaman yaşın, mesleğin, korku ve sevinçlerin, kısacası hakkında yayınlamasında sakınca olmayan ( ya da sakıncalı kısmı belirtirseniz o kısmı yayınlamıyoruz ) bilgileri gönderirseniz daha sağlıklı açıklamalar yapabilmekteyiz.

Rüyada su baskını görmek iş yeri sahibi iseniz işinizi kıskananlar olduğunu ya da rakiplerinizin hakkınızda iyi şeyler düşünmedikleri simgelerken, çalışan biri iseniz işinizdeki başarılarınızı kıskananlar olduğunu belirtir. Dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Ancak suyun berrak su olması, anladığım kadarıyla zarar vermeden boşaltılması üst satırda anlatılan olumsuzlukların sizi etkilemeden kolayca atlatacağını ya da atlattığını göstermektedir.

“Rüyada İş Yerini Su Bastığını Görmek” için 3 yanıt

selamlar
rüyamda şu anda dargın olduğum kayınpederimin beş katlı işyerini su basmış. su temiz değil. bende orada ona yardım etmeye çalışıyorum çırpınıyorum ancak kendisi bir koltuğa oturmuş hiçbir şey yapmıyor. acaba nasıl yorumlarsınız

İş yerinde su baskını görmek
İyi günler, rüyamda çalıştığım yere bir anda su basmıştı, herkes tedirginlik içeresinde idi, bende fırçayla paspasla her yeri temizlemeye, suları dışarıya çıkartmaya çalışıyordum.
27, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, bir yandan mutluyken acaba mutsuz olacagim seyler olurmu diye endise duymak

Rüyada iş yerini su basması genellikle sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir ve bazı yönlerinizin bir takım kişiler tarafında gıpta ile izlendiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir