Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İş Yüklemek

Rüyada birine iş yüklemek ne demek?

Merhabalar, evli, iki çocuk annesiyim. Rüyamda babannem ve kuzenim bize gelmişler. Kuzenim Murat türlü muzurluklar yapıyor, babannemden sakınmak için sopa üzerinde yürüyor. Babaannemde çok keyifli. Bayram arifesindeyiz, babaannem kuaföre gidiyor ve sürekli espriler yapıyor. Bende saçlarıma şekil vermek istiyorum, kısa bir kesim yapıyorlar. Üzülüyorum ama sonradan çok beğeniyorum.

Babannemler gidiyor temizliğe başlıyorum, fakat yaptıkça göründüğünden daha fazla dağınıklık olduğunu görüyorum. Annemle babam yatak odalarındalar koca iki dolap var, biri kapaksız ve arkalıksız ortada, yapacak çok iş var. Annemden yardım istiyorum umursamaz davranıyor sürekli gülüyorlar. Şakalaşıyorlar babamla Onlarda çok neşeli. Daralıyorum ağlamaya başlıyorum bana neden bu kadar yükleniyorsunuz diye. ağlarken uyandım. Teşekkür ederim yorumlarınız için

Rüya temaları : babaanne, bayram arefesi, espri yapmak, kuaföre gitmek, kuzen, muzurluk.

Rüyada iş yüklemek tabiri

Gördüğünüz rüya, iş yaşamında başarı elde edeceğinizin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir