Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İşaret Dili Görmek

Rüyada işaret dili neye delalet eder?

Bana rüyamda işaret dili ile bir şeyler anlatılıyordu “ben sizi anlamıyorum, kuş diliyle konuşun anlarım” diyordum, Yorumlayabilir misiniz?

Bu Arada gerçekten yukarıda yazanlar doğru, 1 senedir yeni taşındığım yerde az, hatta 1 arkadaşım var, onunla da sadece dershaneye gidiyoruz.

Rüyada işaret dili görmek yorumu

Rüyada işaret dili görmek, işaret dilinde iletişim kurmak, gerçek yaşamda iletişim konusunda sorun yaşadığınızı ya da iletişim konusunda daha dikkatli olmak, yanlış anlaşılmaktan kaçınmak gerektiğini temsil eder.

Rüyada işaret dili öğrenmek, işaret dili kurşuna gitmek, uyanık hayatınızda sizi kimsenin dinlemediğini düşünüp, onlarla iletişim kurmak için farklı yollar aradığınızı işaret eder. Bu düşüncenizin yanlış olduğunu yakında anlayacaksınız mesajı verir.

“Rüyada İşaret Dili Görmek” için 2 yanıt

Rüyada işaret dili kursuna gitmek.

bir arkadaşım rüyasında benimle beraber işaret dili kursuna gittiğimizi görmüş, ben o kursa üye değilim ama arkadaşım üye, kendisi her hafta gidiyor, neyse benimle beraber kursa üye olduğunu görmüş ve biz kursta küsüyoruz birbirimize, aynı zamanda benim bir yılı aşkın süredir küs olduğum hala görüşmediğim kız arkadaşımda aynı kursta imiş ve biz barışmışız orada, açıklaması nedir acaba, şimdiden teşekkürler.

19 yaşında bekar bayanım.

Özlem

Rüyalar görene göre yorumlanır. Arkadaşınızın rüyasında ana tema işaret dili kursuna gitmek olup Rüyada işaret dili öğrenmek, işaret dili kursuna gitmek, uyanık hayatınızda sizi kimsenin dinlemediğini düşünüp, onlarla iletişim kurmak için farklı yollar aradığınızı işaret eder. Bu düşüncenizin yanlış olduğunu yakında anlayacaksınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir