Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İşaret Lambası Görmek

Rüyada işaret lambası ne demektir?

Rüyamda büyük bir trafik kazasına müdahale ediyordum. Bir kavşaktaki işaret lambası yanlış çalışmış ve arabalar göz göre göre birbirlerine girmişler. Orada bir çok insana yardımcı oldum, arabanın birinin içinde 2 yaşlarında beyaz elbiseli bir bebek vardı, onu kucağıma aldım ve yardım ettim. Daha sonra bir okulun üzerinde binlerce metre yükseklikte uçuyordum.

Daha sonrada da bir erkek çocuğunu kucağıma aldım ve bir anda ortalık karıştı ve onuda bulunduğumuz yerden kurtardım, bunların ne anlama geldiğini yorumlarsanız çok sevinirim. (bu arada ben 112 de çalışıyorum bilinç altı da olabilir mi)

Rüyada işaret lambası görmek tabiri

Nurtan merhaba, bana göre gördüğünüz rüya gerçek hayatta işiniz dolayısıyla sık sık trafik kazası görmeniz ve diğer olayların yansımasıdır. Rüyada yanan işaret lambası görmek hedeflerinize giden yolda görüş ve düşünceleriyle size yol gösteren kişilerin tavsiyelerine değer vermeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada bozuk işaret lambası görmek dostlarınızın görüşlerine değer vermemeniz nedeniyle onların size kırgın olduğunu ve size artık destek vermeyi, yol göstermeyi bıraktıklarını ifade eder.

“Rüyada İşaret Lambası Görmek” için bir yanıt

Rüyada kırmızı ışıkta geçmek ve kaza yapmak
Ben 15 yasindayim, ruyamin baslangicinda ben ve ailem normal bir şekilde gidiyoruz, arabayı babam sürüyor ben yanındayım, annem arkada. Bir anda kırmızı ışık yanıyor ve babam kırmızı ışıkta geçip arabaların önünden bariyerlerden sol şeride atlıyoruz, sonra ben sol elimle el frenini çekiyorum ve bakiyorum ki babamin sag eli kopmus ve koluna bir galiba bir balta girmisti kucuk sapli baltalardan sabah uyandim bir an sok oldum 5 dk kendime gelemedim mutfaga gidip soguk su icdikten sonra kendime geldim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir