Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İşaret Parmağı Görmek

Rüyada işaret parmağı görmek nedir?

Uyumadan önce normal bir ruh halindeydim, sevdiğim insanı düşünüyordum. Rüyamda biri var yanımda, işaret parmağı ile bir yeri işaret ediyor, beyaz bir yer “bak bu senin çocuğun” diyor. Gösterdiği yere bakıyorum, yerde esmer bir erkek bebek yatıyor ama yeni doğmuş gibi değil, birkaç aylık gibi duruyor.

Bebeği o beyazlıktan kucağıma alıyorum, sevdiğim kişiye benziyor mu diye bakıyorum. Ben çocuklarımın sevdiğim insana benzemesini isterim. Bakıyorum, ona çok benziyor, içim rahatlıyor, kumral saçları var. Gözlerinin şekli aynı onun gibi ama gözleri açık kahverengi, onun gözleri yeşil oysaki. Biraz üzülüyorum ama bebeği bağrıma basıyorum, kucağıma aldığında seviyorum ben onu, gülümsüyor.

Sonra başını göğsüme yaslıyor, ben öyle kucağımda onu izliyorum. Nasıl oldu bu çocuk şimdi benim mi diye düşünüyorum. Arkasından gözlerini açıyor bana, büyük yuvarlak gözleri vardı. Burnu hafif kemerliydi. Gözleri bu sefer açık yeşile dönmüştü, tüm fiziksel özellikleri sevdiğim kişiye benziyordu. Öyle olduğunu görünce sevindim. Bebek daha, kahverengi kalmayacaktı zaten, değişecekti göz rengi diye düşündüm, çok sevdim bebeği.  21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada işaret parmağı görmek yorumu

Sevgili Medieval, görmüş olduğun rüya çok çok hayırlara işarettir, çünkü rüyadaki tüm unsurlar pozitif; beyaz yer, erkek bebek ve rüyadaki hislerin. Rüyanız çok yakında sizi mutlu edecek bir haber alacağınızı ve sevineceğiniz gelişmeler olacağını temsil etmektedir. Lütfen erkek bebek rüya yorumu sayfasını inceleyin. Rüyada işaret parmağı görmek genellikle sosyal ve iş ilişkilerini gösterir. Yetki, yön, yargı ifade eder.

“Rüyada İşaret Parmağı Görmek” için 3 yanıt

rüyamda işaret parmağıma iğne battığını ve kanadığını gördüm çok ağlıyordum ama acımıyordu.

Rüyamda işaret parmağımın orta boğumda kahverengi bir şişlik olmuştu, doktora gidiyorum sıra beklerken şişlik hareket etmeye başlıyor ve derimin altında bir küçük bir insan şeklinde hareket ediyor. Parmağın içinde yürümeye başlıyor, bende çok korkuyorum çığlıklar atarak “çıkarın bunu içimden ne olursunuz çıkarın” diye bağırıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Esma selam, gördüğün rüya bir insanın bir projeni ya da düşünceni uygulamana mani olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir