Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İşaretler Görmek

Rüyada işaretler görmek neye çıkar?

Merhaba ben Ece, rüyada bize Allah tarafından kimi işaretler gönderilebilir mi? Ben geçen akşam yatmadan önce dua etmiştim. Ve yatmadan önce bir dilek diledim. Allah’tan da bana rüyamda bana bir işaret göndermesini istedim. “Eğer dileğim gerçekleşecekse rüyamda okulda Emre diye bir çocuk var. Onu göreyim” dedim. Ama “eğer gerçekleşmeyecekse okulda Büşra diye bir kız var. Onu göreyim” dedim.

İkisini de daha önce rüyamda görmemiştim. İkişi ile de samimi değilim. Ve ikisini de yatmadan önce hiç düşünmedim. Yani bilinç altıma da yatmamıştır diye düşünüyorum. Ve ben o gece rüyamda Emre’yi gördüm. Sizce bu bir işaret olabilir mi ? Yoksa sadece bilinçaltımın bana oynadığı bir oyun mu ? Ama bu kadar da tesadüf olamaz diye düşünüyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Rüyanın unsurları: işaret, dilek dilemek.

Rüyada işaretler görmek tabiri

Ece merhaba, tahminime göre yaşın oldukça genç ve sana yanıt verirken aşırı dikkatli olmaya çalışıyorum, yazdıklarımın yanlış anlaşılmasından korkuyorum. Sorduğun soru çok derin bir konu ve zaman içinde, kişisel gelişimini tamamlayıp, kendini ve evreni, yaradılışın sebebini daha iyi anlamaya başladığında, Yüce Allah!ı daha iyi anlamaya başladığında bu soruların cevabını kendin bulacaksın.

Bir büyüğün olarak sana söyleyeceğim son şey, Yüce Allah’tan bir dilekte bulunurken neden dolambaçlı yolları tercih ediyorsun? Temiz kalbinle Yüce Allah’a duanı et, dileğini dile ve ondan yardım iste ve yaşamın boyunca dolambaçlı yollardan uzak durmayı kendine ilke edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir