Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İşaretli Elma Görmek

Rüyada işaretli elma görmek nedir?

Rüyamda iş yerindeyiz. Firma ortaklarından biri toplantı masasında oturuyor. Üzerinde koyu renk takım elbise ve beyaz gömlek var. Masa üzerinde bir şeyler var. Bunların arasından kırmızı-sarı renkli kocaman bir elma alıp yarımından biraz küçük kesiyor ve üzerine tükenmez kalemle çarpı işareti koyuyor.
Ben o sırada odaya giriyorum. Kesilmiş elmayı direk bana uzatıyor.

Bu senin diyor. Aynı iş yerinde çalışan bir iş arkadaşımın ismini söyleyerek de ona da yeşil küçük elma ver diyor. Rüyamı kısıtlı zamanınız içerisinde vakit ayırıp yorumlarsanız çok sevinirim. Hayırlı günler, iyi çalışmalar diliyorum. Rüya detayı: Özel firmada çalışan bekar bir bayanım.

Rüyada işaretli elma görmek tabiri

Rüyanız hayırlı, mutlu bir evlilik habercisidir. Gördüğünüz rüya, yeşil elma verilen arkadaşınız hakkında ise sağlık haberleri müjdelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İşaretli Elma Görmek” için 2 yanıt

Rüyada elma çalmak
Rüyamda eski okulumdaydım. Çok kötü yağmur yağıyordu. İçeriye girdim. İçerisi çok değişikti. Yukarıya çıkıp indim. Sonra çıktım. Baktım hala yağmur yağıyor. Okulumun içinde manav vardı, oradan elma çaldım ve uyandım.

Ahmet selam, görmüş olduğun rüya hayatta kişisel gelişimin açısında alman gereken epeyce yol olduğunu anlatırken, hayatta her zaman için iyilik ve güzelliği tercih etmek, kötülükten uzak durmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir