Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İşçi Görmek

Rüyada işçi görmek neye delalet eder?

Rüyamda sevdiğim kadın çalıştığı fabrikada iki erkek işçi tarafından hem sağ hemde sol kolundan tutulmuş çekiştiriliyordu. Sonra sevgilim intihar etmeye çalışırken onu elbisesinden tutup geri çektim, sonunda kurtulduk ve ikimizde hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladık. İşçilerden biri uzun boylu diğeri ise kısaydı. Uzun olan bana adını söyledi. Kısa boylu olan beni tuttu, uzun boylu da bana jilet atmaya başladı. Bende kısa boylu olana jilet atmaya başladım. Ama ikimizin de canı yanmıyordu. Rüyadan baya baya etkilendim. Lütfen yorumlar mısınız hocam? 26, Erkek, Bekar, Memur.

Rüyada işçi görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda sizi olumsuz etkileyen bazı şeylerden hızlı bir şekilde uzaklaşıp, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamına kavuşacağınızı temsil etmektedir. Rüyadaki detaylar şu anda yaşadığınız can sıkıcı şeyleri temsil etmektedir.

Rüyada işçi görmek çalışma, emek, alın teri, gayret etme anlamlarını simgeler. Emekçi, emeğiyle çalışan, ücretli çalışan birini görmek terimleri de aynı anlamdadır. Bazı yorumcular bunu borç ödemeye veya tek taraflı ilişki yaşamaya da yorarlar. Rüyada işçi olmak, işçi olduğunu ya da işçi olarak çalıştığını görmek rüya sahibinin gayret ve çabalarının karşılığını fazlası ile alacağına ve kazancının artacağına, maddi bakımdan refaha kavuşacağına delalet eder. Rüyada ücretli birini, işçi çalıştırdığını görmek iyi bir iş ve ödül almayı ifade eder, aynı zamanda sevgi kazanmak anlamına gelir.

Rüyada ırgat görmek yani bir tarla işçisi görülmesi kötü bir olayla karşılaşacağınıza işaret eder. Irgat olmak, ırgatlık yapmak, ırgat olduğunu görmek rüyayı görmen kişi rahatlayacak ve sıkıntılardan kurtulacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir