Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İşe Başladığını Görmek

Rüyada işe başlamak neye delalet eder?

Rüyamda bir firmada daha önce calistgim kisa sure kaldigim ise tekrar baslamisim ve isyerine gidiyorum ( bu arada daha once bir firmda ise baslamis 3 gun calistiktan sonra kendi istegimle ayrilmistim fakat pisman olmustum.) cok mutlu oluyorum bayanlardan biri diyor ki “Seni Semih Bey cagirdi” diyor, normalde cikip ayrildigim firmada boyle isimli biri yok, 4 veya 5 bayanin oldugu bir odadayiz, benim ise baslamam ile ilgili mutluluk yasiyoruz, hatta havaya ziplayip seviniyoruz guluyoruz, fakat bir tane bayan hiç sevinmiyormus .

Bu isyeri kisa donem calisip ayrildigim firmaya hiç benzemiyor ama sanki orasiymis gibi hissediyorum ve eve geliyormusum, ev suan oturdugumuz br ev degil, eski oturdugumuz bir ev, aksam hava karanlık camdan bakiyorum ve sokakdan insanlar kosuyor, cubbeli adamlar kapali bayanlar, falan bende camda ya Allah Ya Muhammed ya Ali diyormusum, sonra sokagin sag tarafindan annemi goruyorum, anneme 3 kere anne diye sesleniyorum, beni gorsun diye ve goruyor, eve geliyor, eve geldiginde de yuvarlak odun ekmeği getirmis oluyor. Sonra hava aydinlikmis ve bir arkadaşımın yanına gidiyormusum kolye satiyormus, içinde yesilin hakim oldugu guzel bir kolyeyi takip ona nasil oldugunu soruyorum.

Ruya 2.
4 gun once gormus oldugum br ruya, farkli br firmada ise basliyormusum, herkesin masasi birlesik ve bir tane bay ile is ile ilgili konusuyormusuz, sonra ben masama bakiyorum beyaz bir musvette kagitta arac plakasi yaziliymis, ( nakliye firmasinda veya ithalat ihracat firmasnda calisiyormus gibi hissediyorum ) arac organizasyonu yapilmis gibi hissediyorum. Sonra beyfendi bana bir seyler diyor sanki isime karisiyor gibi veya yardım etmek için gibi, tam hatirlamiyorum. Sonra bana bir kagida cizilmis resimler gosteriyor ilk asamada resimleri cozemiyorum ama sonra çevirip durduktan sonra evet anladim diyorum. Resimlerden sadece bir tanesini hatirliyorum gök kuşağı resmi vardı elle yapilmis yagli boyalarla . cok mutlu uyanmistim.

Kimden: hate23
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: mutsuz ,3 ay once isten ayrildim ve is bulma sureci biraz mutsuz gidiyor.
Rüyanızın anahtar kelimeleri: ekmek, yeni bir iş, işe başlama, araç plakası, odun ekmeği, gök kuşağı

Rüyada işe başladığını görmek nasıl yorumlanır?

Eski işine dönmek, eski işini yaptığını görmek ise yaşamınızda kısa bir mola verip, beyniniz ve vücudunuzu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağınızı simgeler. Annenizi görmeniz doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterirken onun odun ekmeği getirmesi manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolü olup, hayra işarettir. İkinci rüyada gördüğünüz araç plakası özgürlüğünüzü korumak için çalışmanız gerektiğini temsil ederken, resimdeki gök kuşağı mutluluğun ve başarının işaretidir. Elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız manasını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada iş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İşe Başladığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ayrıldığım eski iş yerinde geri işe başlamışım ve oradaki işleri yaparken bir anda alyansım yere düştü ve bulamadım, son 1 avuç dolusu orada alyans vardı ve aralarına baktım hiçbiri benim değildi almadım oradakileri ve eşime ne diyeceğimi düşünüyordum ama kendi alyansımı bulamadım.
30, Erkek, Dul, Öğrenci, sıkıntılı

Rüyada eski işine dönmek, yeniden eski işini başladığını görmek ise yaşamınızda kısa bir mola verip, beyniniz ve vücudunuzu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağınızı simgeler.
Rüya tabirleri rüyada alyansını kaybetmek, dul kalacağına işarettir demektedir. Dul birinin alyans kaybetmesi konusuna bir yorum getiremiyorum. Bakınız rüyada alyans görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir