Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada yatağa işemek neye delalet eder?

Merhaba ruyamda bosanma davamiz suren esimi gordum, birlikte oldugumuz evimizi ve yatagimizda gordum, ben yaklasmak istiyorum esim bana hala soguk davraniyor “kusura bakma, seninle birlikte olamam artik” diyor, bende “kalk git o zaman, iceri yat” diyorum “tamam” diyor ve tam kalkacakken “dur sen, kalkma ben kalkarim” diyorum, tam kalkarken yatağın üzerine işiyorum.

Ondan sonra farkli bir yerde sokakta kalabalikta kadinlarin arasinda bir bebeğin ağladığını goruyorum kucama aliyorum, benim cocum oldugunu ogreniyorum ve emziriyorum ama nasil icli icli emiyor, uyaniyorum, birden gogsumden sanki sut akiyormus gibi hissediyorum, yorumlar misiniz lutfen. 40, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Rüyada işediğini görmek yorumu

Rüyada eşini görmek ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyanızdaki olaylar ve konuşmalar aranızdaki sorunların bir süre daha süreceğini temsil etmektedir.

Rüyada işediğini görmek makbul bir rüya olup aynı gerçek hayattaki gibi rahatlama, feraha erme, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Mütevazı davranmak, kavuşacağın bolluk, bereket, maddi anlamda iyileşmeyi çevrenize fazla yansıtmamak, kem gözlerden veya seni çekemeyenlerin kötü bakışlarından uzak durmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan bebek görmek hayatta halen başarmak isteyip başaramadığınız amaçlarınız olduğunu ve günlük hayatta kimi islerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir. Bakınız ağladığını görmek açıklaması.

“Rüyada İşediğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir alışveriş merkezinin tuvaletinde ayakta işerken bir kız tuvalete girdi. O buruşuk, çok küçük olan yüzü ve inanılmaz korkutucu gözleriyle bana öylesine baktı. Bana doğru yakınıma kadar geldi ve bana “Kadınlar tuvaleti nerede?” diye sordu. Ona kadınlar tuvaletinin alt ve üst katta olduğunu söyledim çünkü bir katta erkekler, bir katta kadınlar tuvaleti vardı. O gülümsedi ve “Tamam” dedi. Ben şaşkındım ve bir kız erkekler tuvaletine olmamalı diye düşündüm. Hala kafamda onu aklıma getirdiğimde titriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir