Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İşgal Görmek

Rüyada işgal görmek neye işaret eder?

Rüyamda Türkiye işgal oluyormuş, herkes bezgin halde, Amerikalılar işgal ediyormuş ve bir okulun içine sıkıştırmışlar bizi. Atatürk “tek yapmamız gereken onların girmesi, bizim dışarı çıkıp okulu uçakla bombalamamız” dedi. Başarılı olduk. Uyumadan önce sadece Allah ‘a dua ediyorum “Türkiye’yi düzelt” diye bu kadar.

Takma isim :melek
Yaşınız :35
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğretmen
Ruh haliniz :nötr

Rüyada işgal görmek neye yorulur?

Melek merhaba, bu enteresan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. İnşallah ülkemiz işgal olmayacak, ama rüyada oluyor işte.

Rüyada bir yerin işgal edildiğini görmek o yerle ilgili ilginç bir olayı simgeler. Aynı zamanda kendinizi savunmak durumunda kalacağınız bir olaya işarettir. Sanki rüyanız ülkenin içinde bulunduğu gündemin yansımasını gösteriyor gibi.

Rüyada Atatürk’ü görmek her çağdaş Türk insanının en sık gördüğü rüyalardan biridir.
Rüyada Mustafa Kemal Atatürk’ü görmek, onun güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlık konularında görüş, düşünce ve fikirlerini benimsediğini ya da onu özlediğinizi temsil eder.

Rüyada işgal etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir