Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İshal Görmek

Rüyada ishal görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski erkek arkadaşımın ailesinin evine gitmişim ve çok affederseniz ishal olmuşum, orada sürekli tuvalete giriyorum. Bu durum hem beni arkadaşımın ailesine karşı mahcup ediyor hemde canımı sıkıyor, acıtıyordu. Aynı zamanda evde kim olduğunu şu anda hatırlamadığım ünlü bir sanatçı da vardı. Lütfen söyler misiniz, ishal olduğunu görmek ne demektir. Teşekkür ederim. Nazlı.

Rüyada ishal olmak neye yorulur?

Rüyada ishal olmak veya rüyada ishal olduğunu görmek hayatınızın bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü ishal olmak dışkının kontrol edilememesi olayıdır. İshalden kurtulmak, ishalden kurtulduğunu görmek bekleyen bir ihtiyacınız için çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada birinin ishal olduğunu görmek rüyayı gören kişinin inançlarında ve öz güven konusunda yaşadığı bir sıkıntılı dönem yüzünden yaşamın bazı alanlarında güç kaybettiğini, bu durumun kişinin mali durumunu da olumsuz etkilediğini ancak göstereceği azim sayesinde bunlardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada ishal olmuş bir hayvan görmek rüya sahibi insanın başlamak istediği bir proje veya bir yeni yatırım konusunda bazı korkuları olduğunu ve bu gizli korkular yüzünden elindekileri de kaybetme endişesi yaşadığına delalet eder.

Rüyada tuvalet görmek, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek, üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağı anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyada ishal olmak, ishal olduğunu görmek, ishalden kurtulmak, kurtulduğunu görmek,ishal olmuş birilerini görmek rüya açıklaması için lütfen bok görmek rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz. Öte yandan rüyada müshil görmek rüyayı gören kişini rahatlamak için çareler ararken yanlış işler yaptığına yorumlanır.

“Rüyada İshal Görmek” için 4 yanıt

İyi gunler ben ishal olup yataga yaptigimi gordum kokladim yataktada bok vardi kilodumdada ayaga kalktim falan bu nedir acaba

14 yaşında bir kızım var. Seneye liseye başlayacak. Bana dün rüyasını anlattı. Rüyasında yaşayan halası ile telefonda konuştuğunu, halasına ishal olduğunu söylediğini halasının da üzüldüğünü görmüş. Yorumlayabilir misiniz?

Rüyamda sevdiğim kızla beraber yatarken ishal şeklinde büyük abdest yaptıgını gördüm rüyayı görmeden yarım saat öncede telefonda konuşmuştuk bunu açıklar mısınız lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir