Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İshal Olmak

Rüyada ishal olmak neye yorumlanır?

Merhabalar, rüyamda bir düğüne gidecekmişim, ende hazırlık yapıyorum, üzerimi giyindim, ancak çocuğun altına giydirirken karnımda ağrı hissetmeye ve midemden kimi sesler duymaya başladım, koşarak tuvalete zor yetiştim. Tuvalete yetiştiğimde ishal olduğumu gördüm, her tarafım berbat olmuştu, üzerimi değiştirmek için uğraşıyordum. Rüyada ishal olduğunu görmem neye işarettir acaba, şimdiden teşekkürler

Rüyada ishal olduğunu görmenin açıklaması

Rüyada ishal olduğunu görmek hayatınızın bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü gerçek yaşamda ishal olunması dışkının kontrol edilememesi olayıdır. Bazı yörelerde ishal olmak yerine amel olmak terimi de kullanılmaktadır. Rüyada ishalden kurtulmak, ishalden kurtulduğunu görmek, bekleyen bir ihtiyacınız için çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyanızda ishal olmuş birini görürseniz bu yeni sorunlarla uğraşmamak için yeterince analiz yapmanız gerekir şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında daha ayrıntılı bilgiyi rüyada bok görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada İshal Olmak” için 2 yanıt

Rüyamda kız kardeşlerim ile arabayla bir yere gitmekteyiz. Arabadan inmemiz gerektiği sırada ben kendimi tutamıyorum ve ishal şeklinde oldukça fazla miktarda altıma kaçırıyorum. Ama dışarıdan görünmüyor.
Kızlar kapıyı açıp in dediklerinde eteklerimi açıp gösteriyorum ve kalkamayacağımı söylüyorum. Temizleme çalışıyorum ama kalkınca akacağını biliyorum. Yeşil renkte ve sulu görüyorum. Oradan nasıl çıktığımı hatırlamıyorum ama sonra kendimi havuzlu ve bahçeli bir evde geçe ışıklar yanarken bahçede görüyorum. Sosyal paylaşım sitelerine üyeliğim yok maalesef. Şimdiden teşekkürler. 47, Erkek, Bekar, Emekli, Endişe

Rüyanızda ishal olduğunu görmek, hayatının bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü gerçek yaşamda ishal olunması dışkının kontrol edilememesi olayıdır.
Rüyada dışkını yeşil renkli ve sulu görmeniz ise yakın zamanda size huzur verecek bazı gelişmeler yaşayacağınızı ve bir takım sıkıntılardan kurtulacağınızı temsil ederken bahçede ışıkların yanması itibarınızı artıracak bazı şeyleri işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir