Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Işık Huzmesi Görmek

Rüyada ışık huzmesi görmek neye işaret eder?

12 Mart 2013′te ölen annemi rüyamda gördüm. Defnedildiği günün gecesi ormanlık bir yerde büyük ve yüksek bir ağacın dibinde boynundan ayaklarını örtecek kadar büyük bir giysinin içinde upuzun yatıyor. Bir ışık süzmesi ağacın üstünden itibaren tüm vücuduna kaplayacak kadar tam üzerinden taki ayak ucuna kadar uzanan bir ışık süzmesi vardı ve de yüzü tebessüm içinde öylece uyuyordu.

Dün gecede yine annemi gördüm genç hali başı örtülü çok diri ve zinde, dimdik ayakta, kahverengi bir manto giyinmiş, bir mağazanın içinde bir banko önünde kol çantası satın alıyorduk. İki model çıkardılar biri siyah üzerine leopar desenli diğeri de yine siyah üzerine kırmızı yılan derisi modeliydi, bunu beğendi; bende yanındayım deve tüyü rengi yanları yırtmaçlı çok güzel tüysüz kürkten yapılmış bacağımın yarısına kadar uzanan çok şık ve kaliteli bir kaban giyindim. “Bunun yırtmaçları var kapatılsın” diyorum. Eşimde yanımızda beyaz çerçeve ve beyaz malzemeden yapılmış gece lambası almaya çalışıyoruz derken uyandım. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim. İyi ve sağlıklı günler diliyorum. Özge

Rüyada ışık huzmesi görmek neye işaret eder?

Sevgili Özge, öncelikle sevgili annene Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum, inşallah mekanı cennet olacak. Aslında sevdiğini yakın zamanda kaybeden kişilerin kaybettikleri kişi hakkında gördükleri rüyalar yorumlanmaz, çünkü bir mesaj vermezler, kaybetmenin acısı ve büyük hasreti simgeler. Ama senin rüyanda sanki bir ilahi yön var, gördüğün ışık huzmesi buna işaret edebilir. Ayrıca sevgili anneni, sağlıklı, dinç, genç haliyle görmüş olmanda hayırlı.

Rüyada ölmüş anneyi görmek, bu annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken,  ölen anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Işık Huzmesi Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Babamı 2013 ekim ayında trafik kazasinda kaybettim. Çok sık rüyamda görmem zaten onu. En son gördüğümde yine ölmüş şekilde gördüm ve baş ucundayim. Kefenli bir şekilde yatıyor. Sağ taraftan sanki bir ışık huzmesi hatırlıyor gibiyim tam net değil ama. Basının ucundan doğru elimi göğüslerine ve sag koltuk altına doğru getirip oksuyorum. Yarası falan var mı diye bakıyorum. sağ koltuk altında bir kaç tane yerde deri sıyrılmıs, sonra sag göğüs tarafında kafesi çökmüş gibi. O sırada halam içeri giriyor sanırım. Ne oldu diyor bende göğsü çökmüş diyorum. Ağlayıp aglamadığimi hatirlayamiyorum ama aglamis olsam da bagira cagira feryat etmedim. Bundan eminim. Ama ne olmuş babacigima tarzı bir şeyler demiş olabilirim. Sıkıntı yaptı bende bu. Canım sıkkın o andan beri. Yorumlar mısınız rica etsem? Teşekkürler şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir